
A Nemzetközi Energia Ügynökség (Internatinal Energy Agency)(IEA) szerint a világ működhet tiszta energiaforrásokból.
Viszont ugyanez a szervezet azt állítja, hogy ennek ellenére a bolygó energiafogyasztása olyan pályán van, amely mellett a katasztrofális mértékű klímaváltozás elkerülhetetlen.dE4f | 2012.09.20. 23:28:51Ha már IEA (ami EU-s), akkor érdemes megnézni, mit mond a témáról az EIA :D (Energy Information Administration), ami amerikai. A szakdogámhoz kellettek a jövőben várható energiafelhasználáshoz adatok, érdekes, hogy a két szervezet viszonylag máshogy látja a jövőt. Bár azóta biztos vannak frissebb prognózisaik, de 2010-ben kb. 10-15%-os különbségek voltak az adataik között.
Egy hete robbantak ki a tüntetések a Mohamed-film miatt, azóta világszerte már legalább tizennyolcan meghaltak az összecsapásokban. Korlátozták a hozzáférést a Youtube-hoz többek között Egyiptomban, Líbiában, Indiában és Indonéziában is, és a film készítőinek meggyilkolására szólították fel a muzulmánokat.lacikej | 2012.09.19. 13:53:39Mi csak a baltás engedtük haza vazzeg!!

Egy videó arról, hogy a kanadai közösségek egyre jobban tiltakoznak a szélturbinák ellen
madmind | 2012.09.19. 13:53:52Inkább egy atomerőmű a hátsókertbe, mint egy szélturbina. Az atomerőmű hosszabb távon több energiát ad mint a szélerőmű.

Ezzel a szöveggel érkezett a post: „A Budapesti Királyi Törvényszéken lett kihirdetve az Apostoli Magyar Királyság EI P.1./2012./1.-es számú ítélete, az esküdtszék döntésének megfelelően! A rendőrök teljesen megértették mi történik, nem léptek fel ellenük, és az ügyvéd feladta az utolsó kenetet a bírónak. Vége van!”
bungle | 2013.02.21. 23:12:31izémizék küldte:
URL: http://youtu.be/4rUQjTFykiE
Szöveg: "Elmeorvosi vizsgálat, az otthonát jogosan védő Tauzin Krisztina ellen."

Háborúra készülnek Orbánék?
Hamarosan újabb levél érkezik a magyar emberek postaládájába. A levelet adatokkal kitöltve 15 napon belül vissza kell küldeni a hivatalba, ellenkező esetben szabálysértési eljárás alá vonják az állampolgárt. Ez jelenthet akár 60 napos elzárást, pénzbírságot - 5000 forinttól 150 ezerig - vagy közmunkát.Botos Vendel | 2012.09.15. 17:23:52lehet az ip cimet is kérik majd!!!!!444
Obie, a 35 kilós tacskó - a kutya korábbi gazdái (egy idős pár) egyszerűen képtelenek volt ellenállni Obie sóvárgó tekintetének, és csaknem halálra etették szerencsétlen ebet, akit most az új gazdája fogyókúrás étrenddel és vízterápiával próbál karcsúsítani.Nusihusi | 2012.09.13. 23:20:32Szerencsétlen kutya:(

Végre itt a magyar ellenkóla - végük van az amcsiknak, a Szentkirályi kijött a Magyar Nemzeti Üdítőitallal.
„Az első kortyot a számba véve majdnem felkiáltottam, hogy "vaddisznókoktél!" én ugyanis ezen a néven ismerem azt, amikor a buliban összeöntik az összes megmaradt italt.” :Dtermi-nator | 2012.10.30. 12:40:25írjátok meg hol lehet venni Budapesten?
feltételezem Tesc0ban, Auch@nab már igen, de ha van már a belárosban is lelőhely, akkor kérem az infót
Szerbiában és Szlovéniában lehet Coctát kapni, nem is hajaz a kólára, ezzel szemben savanykás (mintha kólát innál citromkarikával) és nincs benne koffeins és foszforsav
imádom :)

A harcoló szamurájok összetörnek egy gipszpiramist (???), majd egy mikrofonhajú csávó hullahopp-táncot jár, miközben a szakállas pasi István a királyt nyomat. Közben meg egy kislány gördeszkán hintázik. Ööö...
Szubjektív válogatás a tíz legidiótább ázsiai videoklipről.stero | 2012.09.12. 10:18:29Ezek sehol sem a legidiótább videoklipek! Ennél sokkal nagyobb agymenések is vannak japánból .. ezt mi IZÉ-lakók nagyon jól tudjuk ...

Amire valószínű minden kislány várt: szellentő baba
ismeretlen | 2012.09.10. 12:51:21Rendelnék egy tucattal, legalább nem nekem kell fingani, ha már azt akarom hogy elmenjenek a vendégek. Csak bekapcsolom a babákat és máris meghalt a buli.

Pataky Attila szerint űrlények élnek a Holdon és a kormányok lepaktáltak velük! Az énekest egyszer már elrabolták az ufók, akik szerinte most a Holdról figyelnek minket!
.::JunKieEQ::. | 2012.09.04. 23:04:16Marketinges tapasztalattal rendelkező drogdealernek potenciális célpiac... :DDDDDDDD









