
Megtévesztő módon reklámozta az RTL Klub a melegmesekönyvet

Kis földönkívüliek Sydney partjainál? ;)
Magyar cikk: Az ausztrálok értetlenül állnak ez előttlilaflexninja | 2014.09.29. 08:12:45ÁÁÁ ez semmi, nálunk az erdőben szoktam látni tök furcsa zöld elterülő valamit a köveken, és még a fákat is megmásszák, szerintem így akarják bekebelezni az erdőt. Senki se tudja mik ezek, honnan jöttek. De a legfurcsább, hogy néha megjelennek kis piszkosfehér azonosítatlan akármik, és gyorsan nőnek, híznak, olyan mintha kalapjuk lenne, de szerintem az ufóirányítóközpontjuk. Félek

Bámulatos videó egy elképesztő szubviharról
A mágneses szubviharok sokkal intenzívebbek, fényesebbek és gyorsabbak, mint a “hétköznapi” sarki fény, igaz rövidebb életűek is. Kwon O Chul dél-koreai fotósnak Kanadában sikerült megörökíteni ezt a különleges és rendkívül látványos jelenséget.lilaflexninja | 2014.09.29. 08:18:57Nem lett volna egyszerűbb ennyit válaszolni, hogy "magas fényérzékenységet és tág íriszt/rekeszt állítottak be"? Nem mindenki ért a fotózáshoz, sőt még kevesebbnek mond valamit fenti betű/szám kombináció.

Azt hittem a golf nyugató hatású sport... ;)

Brékelés apával :)
Findzs | 2014.09.29. 12:26:57aranyos :)

Trey Ratcliff fotói

A 10 legjobb filmes „átalakulás”
Szobabicikli | 2014.09.27. 11:57:10Itt Les Grossman, ki beszél? :D

Útban volt pár rendőrautó, a tűzoltók megoldották :)
bungle | 2014.09.26. 10:50:37Köszi, javítva.

Egy kis torna a kertben... ;)

Koffeinbomba ;)
blackmumus | 2014.09.28. 22:28:23nem, nem bomba volt hanem valami nóném vagy nemtom de műanyag volt és a posztképhez hasonló alakja volt










http://444.hu/assets/szentgy%C3%B6rgyv%C3%B6lgyi-p%C3%A9ter-plak%C3%A1t-drogos.jpg