
Ilyen tanszék egyetlen európai egyetemen sincs
Debrecenben hozzák létre az első európai ajurvéda tanszéket, az erről szóló megállapodást szerdán írták alá a Debreceni Egyetem (DE) és az indiai AYUSH Akadémia vezetői.Resystanc3 | 2014.10.05. 01:09:40Jól mondod. :) Csak nagybetűvel kellett írnom és máris tudunk beszélgetni. Gyakrabban be kéne nyomnom a SHIFTET.
A randira egy picit meghíztak... ;)

Előzés orosz módra
T1B3R1U5 | 2014.09.27. 17:14:54Semmi baj nem lett volna, ha nem egy ócskavassal kezd el jampizni! Csődtömeg!

Hiánypótló a japán KFC-től...

Rája etetés
AVIREX | 2014.09.25. 23:04:37Igen.

Előtte jól felpumpálhatták őket! ;)
lilaflexninja | 2014.09.25. 12:45:00A punipú a legjobb.
Na de a wiki cikkben: az erőszakkal felfújt hüvely.... hát sok dolgot láttam már az interneten, de azért ezzel az aberrációval nem találkoztam még, még a japcsiknál se láttam ilyet, hogy puncit fújtak volna fel. Persze ami késik nem múlik.

Mindent bekentem „bútorápolóval”, nektek már csak törölgetni kell! :)
Dmckayals | 2014.09.25. 12:37:32A Sudocreme se semmi, mert jól ragad, de nekem ez marad a kedvenc: http://ize.hu/comments.php?post_id=19956

Ha sokat rázod, hamar elsül! ;)
Egyébként ebben a posztban lévő rendőr is ilyennel hadonászott...Travis Kestrel | 2014.09.25. 11:27:29A hibás fegyverek szolgálatba állításánál nem volt semmi korrupció, ugyanis a Taurus majd' 100.000 fegyvert hív vissza ez miatt. Ami pedig necces hogy a Taurus már így is a csőd szélén áll.

Múlt, jelen, jövő... (?)
Travis Kestrel | 2014.09.26. 08:28:47Nekem is hasonló felfogással van elrendezve az asztalaim. Jelenleg kettő számítógép asztalt használok. Az asztali gépesnél az asztalon nincs más csak egy vezeték nélküli billentyűzet és egy egér, valamint két hangszóró. (bár ezt is le akarom rakni a földre)
A dolgozó asztalomon kb. csak egy laptop van állandó jelleggel, semmi más. Papír/könyv stb. ha nem használom akkor nincs rajta.

Pórázon tartja a kis házikedvencét egy japán férfi... Hát nem aranyos? ;)
bungle | 2014.09.25. 09:21:43A videón egyáltalán nem döglöttnek néz ki. :)









