
KondiBusz

10 dolog, amit nagyon gyorsan meg fogunk tanulni Latin-Amerikától
Orbán Viktor akár évtizedekig is a nyakunkon maradhat, a populizmus körforgásából szinte lehetetlen kitörni, a gazdagok pedig gondoskodni fognak arról, hogy látniuk se kelljen a szegényeket. Ez vár Magyarországra.bungle | 2014.10.08. 09:49:58http://444.hu/2014/10/08/orban-is-biztatta-szijjartot-a-hazvasarlasra/
Szép tiszta ülések. Biztos nem nálunk! ;)

Beatles palacsinták
Szancso | 2015.02.19. 22:14:34Darth Vader még sülhetett volna...;)
https://www.youtube.com/watch?v=3_U11mGmi0E

A mai szemétparaszt játék! :)
Mimis | 2014.09.25. 13:15:46sokadik próbálkozásra, kicsit visszavéve a fényerőt és távolabbról nézve sikerült 41-ig menni
Egy utcai árus megpróbálta kivenni az intézkedő rendőr kezéből a paprika spray-t. Brazíliában az ilyen mutatványokat golyóval jutalmazzák. A „bátor” férfi később belehalt sérülésébe.vadonka | 2014.09.26. 13:36:49Ez pont olyan mint az, hogy nem minden cigány bűnöző de egy rétege az és emiatt a magyarok döntő többségében az az előítélet van, hogy mindegyik az. A rendőrökről is kb. ugyanígy gondolja egy jókora réteg, hogy egy (valahol) szükséges de rossz. Sajnos ez az ország pont nem az ahol a rendfenntartó erőre büszkék lehetnénk. Én meg ugye itt élek szóval nincs viszonyítási alapom más országok rendőreihez képest a miénk jó vagy rossz. Viszont abban igazad van, hogy az előítélet az rossz dolog.

Már a kutya is... :D
Petyak | 2014.09.24. 13:37:23Vajon mennyit utalt? 2 kutyacsontot?

Milyen lehet egy ebéd? Gondolom már reggel elkezdik. :)
lilaflexninja | 2014.09.24. 06:51:10Bírom a kutyákban, legalábbis néha ezt a sunyiságot. Én nem nézek oda, nem én voltam, nem is nézek oda, aztán majd kiesik a szeme, úgy forog oldalra, meg fordítja a fejét ideoda. De én nem nézek oda.

Belső nézetű légi csata, elég jó a grafikája! ;)
lilaflexninja | 2014.09.24. 06:54:42Hawkflight2015? kicsit még szaggat, de elég valósághű így is.
Kicsit nehéz követni az eseményeket, bár biztos a sólyom szemével nézve más a szitu.

Megdöntötték a teleportálás rekordját
Huszonöt kilométeres távolságra sikerült teleportálni egy foton állapotát. A két részecske összefonódása ekkora távolságban sem szakadt meg, ami jó hír a kvantumkommunikációnak.lilaflexninja | 2014.09.25. 12:08:26Én meg pont ma akartam beküldeni posztnak.
Amúgy nálam a "hazug" újságok mellett mindig van egy hihetetlen is, csak hogy meglegyen az egyensúly. Mondjuk a hihetetlent tovább is tart kiolvasni, mert kellenek közben szünetek, amikor az ember megnyugszik, meg azt a wc-n olvasom, valahogy ott jobban van kedvem hozzá.









