
Parkolásnál is így tanulta a hölgy... ;)
Randal Graves | 2013.10.01. 13:22:21ugyanezt érzem minden női parkolásnál :D
Így indul a Boeing 737-es - tök eccerű, csak addig kell nyomkodni a gombokat, míg be nem röffen! :)
Mimis | 2013.09.11. 11:06:43Kulcs? Minek az? A piros dróttal kell megpöccögtetni a kéket, és már indulhatunk is. :)

The Yes Men Fix the World (Két férfi a világ ellen)
Kiválasztanak egy-egy nagy céget, amik megérdemlik a szopatást. Csinálnak egy hamis honlapot a cég nevében. Megvárják, míg valaki meghívja a vállalatot (az általuk megadott címen) valami rendezvényre, ahol előadnak valami iszonyat abszurd ötletet, teljes komolysággal, esetleg nyilatkozatokat tesznek a cégek nevében. A maga kifordult módján vicces, ahogyan a pasi egy multi nevében jelenti be élő egyenes adásban (BBC, 300 millió néző): a cégünk felelősséget vállal a balesetért, az áldozatok kárpótlására elkülönítettünk 12 milliárd dollárt.
Az Egyesült Államok Kereskedelmi Kamarája betiltotta az őket érintő felvételeket, így a film kizárólag fájl- és videómegosztókon terjed!Enechuel | 2013.09.11. 00:43:27na tessék...nem tudom ti végignéztétek -e én már a végén járok. Itt egy nagyon szörnyű katasztrófáról van szó elsősorban, ami egyszerűen egy józan eszű világban nem történhetett volna meg. Több ezer ember halt meg, és még utána is folyamatosan szellemi és testi fogyatékos gyerekek születtek, születnek a mai napig. A vállalat pedig szinte semmit nem tett......ti meg arról vitatkoztok hogy mit jelent a "multi" kifejezés. Személy szerint nekem aztán édes mindegy, ki , mit és hogyan hív, a lényegen nem változtat, hogy a világ mocska még mindig él és kurva nehéz lemosni a Földről sajnos :(

Így kezdődött a Majmok bolygója...
Tooni | 2013.09.09. 20:28:49Milyen sok Milyen jó...

A bébi gorillákat így védik a cseppfertőzés ellen ;)
Sanzi | 2013.08.29. 10:37:23Annyi baci kell egy gyereknek!

Így tanul a gyerek... :D
Nusihusi | 2013.08.26. 00:55:15Ez is Degecen született:D

Így is lehet kést élezni, ha nincs más kéznél. :)
haiduceramics | 2013.08.27. 15:08:48Igen, de jelenleg egy, másfél hónap az élezési idejük, mert Németországba küldik ki a késeket. :)
A másik meg, hogy a gyémántos élezőknél vigyázni kell nagyon rá, nehogy nagyon rányomd a gyémánt felületre a kést, mert könnyen "levágod" a gyémánt szemcséket a hordozó felületről. :)

Apocaclipse - első a segély, így nincs elsősegély ;)

AdaMandulA - Meg fogom adni
Srácok, valami jó szöveg jöhetne, mert én épp hányok, és így nem tudok írni...attuska1000 | 2013.08.16. 19:19:09full frankón ratyi a pasi ebben a rakás kula akármiben..azt a q-va élet..atomot nekik:-P

„Picit lejjebb, ez így nem szabályos!”
Szancso | 2013.08.08. 16:10:17:):):)









