
Így is el lehet ütni az időt, ha egyedül maradsz éjszakára egy reptéren. ;)

Rácsodálkozni a cenzúrára – az Origóból kiindulva
„Jó reggelt, Magyarország!” – pislogtam, amikor megláttam az Origo főszerkesztőjének kirúgásáról szóló hírdagályt. Az emberek többsége rácsodálkozott, hogy érzékeny témák érintéséért meneszteni lehet egy újságírót. Pedig ez mindig is így volt – legalábbis amióta az eszemet tudom.bungle | 2014.08.22. 20:58:44http://444.hu/2014/08/22/politikai-okokbol-kellett-tavoznia-az-origo-foszerkesztojenek-allitja-egykori-helyettese/

Így is lehet palackokat újrahasznosítani. :)
lilaflexninja | 2014.06.10. 13:15:47azért gondoljátok végig, ezekért a cuccokért, amik a videóban vannak az ember ugyanúgy kidobja a pénzt, és megveszi a műanyagból gyártott szart, közben meg tényleg ott van a kezében az alapanyag. Szóval nem hülyeség ez egyáltalán, más kérdés, hogy mennyire vonzó egy 20x kimosott kopott kólás palackot hordani ide-oda, azzal játszani. Szóval itt az emberek gondolkodásmódját kéne megváltoztatni, hogy ne a külsőséget nézzük, ne vegyünk meg mindent, újat, csak mert csilivili, hanem hasznosítsunk. ez nem hülyeség. Azért lehet látni nagyon sok képet, videót, hogy üres palackokból milyen jó dolgokat lehet kihozni.

Létezik-e Isten?
„Ahogy talán te is tudod, egy számítógépes program egyesekből és nullákból áll, nagyjából így: 110010101011000. A számok egymásutáni sorrendje határozza meg, hogy mit tegyen a program. A mindannyiunk sejtjeiben megtalálható DNS kód nagyon hasonlít ehhez. Négy vegyületből áll, amiket a tudósok A, T, G, és C betűkkel rövidítenek. Ezek az emberi sejtben a következő módon vannak elrendezve: CGTGTGACTCGCTCCTGAT és így tovább.”
„Amikor programozott információról van szó, a természetes és biológiai okok semmilyen magyarázattal nem szolgálnak. Nem találsz sehol utasításokat vagy ilyen szintű precíz információt anélkül, hogy valaki szándékosan meg ne alkotta volna azt.”bungle | 2014.09.30. 17:30:07http://index.hu/tudomany/2014/09/30/hawking_van_istennel_jobb_magyarazat/

Így készül az aszfalt? ;)
Stickhorse | 2014.06.07. 10:23:42Hogyan lenne az tiszta cukor? Nagyrészt persze az, de rengeteg olyan anyagot tartalmaz még a cukron kívül, ami nem feltétlenül távozik párolgással az oldatból.

Így festenék meg a klasszikus aktokat napjainkban
cila | 2014.05.30. 20:45:04Ügyes!

Így nézne ki Budapest, ha a reklámok helyén műalkotások lennének.

Így kell „biciklivel” emura vadászni. ;)
Nas | 2014.05.26. 20:55:32Jönnek megnézni, hogy ki ez a hülye... :D

Így néz ki a valóságban egy s*ggfej ;)
7sleeper | 2014.05.26. 16:51:28a ssamárköhögés komoly betegség 8-)

Így kell anyát karcsúsítani ;)
lilaflexninja | 2014.05.23. 12:04:06Nem, azért hülyék nem voltunk :) De komolyan az eszünkbe se jutott, csak utazni az ütközőn.










Biztos meg van a hangulata amúgy, amikor tök üres és csendes az egész.