
Óriási röntgentávcsövet épít Európa
A 2028-ra tervezett űrtávcső az Univerzum forró és energikus részét fogja vizsgálni, például a fekete lyukak közvetlen környezetét, illetve a galaxisok, galaxishalmazok közti forró, híg gázfelhőket.
Megvan a magyarázat a felborított kukákra. ;)
sztewe | 2014.07.13. 17:47:53szerintem is. látszik hogy gettó környékén nem próbálkoznak, ott gyorsan golyót kapna a csukjatartójába :D

Figyelem! Kiszivárgott a világ összes PIN-kódja. Négy számjegy választ el bárkit attól, hogy ellopja az összes pénzed!
Gurzy | 2014.07.13. 22:40:39Hihihi! Köszönöm a bizalmat, de ígérem, hogy azokat a következő hanta pin kódos posztnál kommentelem! ;)

Hiába félmillió, nem gyógyít a mágnes
A magyar egészségügy helyzete is hibás abban, hogy az emberek a kezelés helyett sokszor inkább az áltudományos kuruzslás felé fordulnak. Mit ér több százezres mágnes, ami állítólag szinte mindent gyógyít?a janek | 2014.07.10. 11:42:22ez biztos nem vibrátor ?

Kár, hogy betörte azt a drága üveget... ;)
Nusihusi | 2014.07.08. 20:38:40Ettől én is megijedtem :D

Újrahasznosítás orosz módra
„Leleményességét nehéz túlhangsúlyozni, zsenialitása viszont még úgy is átjön, hogy videóihoz mindeddig nem készült magyar felirat. Az alábbi felvételen például egy egyszerű, de nagyszerű eszközzel alakítja át a műanyag palackot műanyag zsinórrá vagy szalaggá – beállítástól függően 1-10 mm vastagságban.”Horvipapa | 2014.07.14. 09:48:06Összefonva akár damilos fűkaszához is beválna. Briliáns.

Ilyen, amikor az agresszív motoros csorda besegít a .... ;)
hawkeye | 2014.07.05. 09:34:35
Vajha minden országúti konfliktus így végződne.... Milyen jót tenne a népszaporulatnak... :)

A szelfi káros is lehet... ;)
hawkeye | 2014.07.03. 18:04:02
Nagyjából egyetértek veled.
Egyetlen dologban nagyot tévedsz. A cigányok, bennünket, fehér embereket, nemes egyszerűséggel parasztnak hívnak.
Ezt lehet nekik, de ha te cigánynak neveted őket, akkor a liberálhiszteroidok azonnal elkezdenek sikoltozni.
Csak ennyi, kiegészítésként....

Bocsesz, lábon fostalak...
7sleeper | 2014.06.30. 22:11:33f-fel nem volt elég? ;-)

„Tudok egy rövidebb utat!”
közlegény | 2014.06.28. 09:23:39az aluljárót választotta










Azért kíváncsi lennék a gyomrára, na nem közelről! :)