
Okosnak, intelligensnek, felvilágosultnak, mondhatni mindentudónak gondoljuk magunkat, de tény: nincs olyan iskola jelenleg, ami nemcsak az értelmi tudásunkat biztosítja, hanem az érzelmit is.
Belegondoltunk már abba, hogy tele vagyunk érzelmi analfabétákkal? Tudjuk vajon, hogy a ki nem mondott haragtól akár rákosak is lehetünk? Hogyan kell legyőzni a sértettséget és megbocsátani?bungle | 2014.05.14. 10:30:58Inkább növesztett volna szakállat! :D
Hogyan fogj férfiasan kezet! ;)
rermo | 2014.05.13. 08:48:52..és persze revolver is legyen mindig az oldaladon ....

„Ahogy régen a férfiak a kuplerájba vitték a fölösleget”
A hűtlenség mindenképp kárt okoz, de nem ugyanúgy éli meg a két nem. Ahogy azt sem, hogy érzelmi vagy testi félrelépésről van-e szó. Az alapvetés szerint a nőket az előbbi, a férfiakat az utóbbi zavarja inkább...Nas | 2014.05.10. 14:13:02Áhh, az ilyenek nekem nem ellenfelek. Nagyobb kövem van. :D

„Oké fiúk, akkor most a Hófehérkét is... később pedig önként és dalolva mehetünk kinyírni pár arab gyereket...!” ;)
Stephen Hawking óva int a mesterséges intelligenciától
Könnyű elképzelni, ahogy a technológia okosabb lesz a pénzügyi piacoknál; ahogy jobb feltalálók lesznek az emberi kutatóknál; ahogy kitúrják az emberi vezetőket; ahogy olyan fegyvereket terveznek, amiket egyre kevésbé értünk. Bár az AI rövid távú hatásai attól is függenek, hogy ki irányítja azt, a hosszú távú hatások inkább arról fognak szólni, hogy bárki irányíthatja-e ezeket.bungle | 2015.02.08. 11:53:47http://index.hu/tech/2015/02/07/mesterseges_intelligencia_hawking_musk_google_vilagvege/

...esernyő-nyő-nyő... okosesernyő, megmondja, hogy milyen az eső. Valaki nem tudja, az okosfogpiszkáló mikor jön?
bungle | 2014.05.07. 12:48:46Neki is kiírta, hogy savas eső: www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/31971_ ;)

Előbb-utóbb mindenki spicli lesz
A Google Glass és a hasonló okos eszközök végleg kinyírják a ma ismert magánéletünket, a kormányok és cégek pedig soha nem látott hatékonysággal kémkedhetnek utánunk.hawkeye | 2014.04.16. 14:18:53"De miért van egy zsidó ember a posztképen? miért nem muzulmán mondjuk, vagy miért látszik, hogy mi ő? ejj ajj"
:)))

Kártyatrükkök szuperlassításban
Findzs | 2014.04.18. 16:27:58borzasztóan unalmasak a kártyatrükkök de azt elismerem, hogy ügyes az ember

Világító zuhany
I. C. Wiener | 2014.04.09. 20:13:20Másnak is eszébe jutott ez? :)
http://1.bp.blogspot.com/_6D5okSRt1Ig/Ss8JzuG5QZI/AAAAAAAAAPM/AWE0iRaqsOA/s400/cute-cloud-rain-cartoon.jpg

Macskák reakciója bűvésztrükkökre... nem ítélem el őket, nagyjából én is hasonló érdeklődést tudnék mutatni. ;)
lilaflexninja | 2014.04.07. 08:07:17Azt mondja, mindenki tudja, hogy a kutyák szeretik a varázslatot! Tényleg? én eddig nem tudtam. Az én kutyám imádja a virslit, de majd megkérdezem tőle, melyiket szeretné jobban, egy virslit, vagy egy kártyatrükköt?









