
Férfiakon szimulálták a vajúdás és a szülés fájdalmát - két óra múlva feladták a srácok
Két holland műsorvezető, Dennis Storm és Valerio Zena úgy döntöttek, hogy alávetik magukat egy kísérletnek: elektródák segítségével szimulálták rajtuk a szülési fájdalmat, hogy megtapasztalhassák, mit is kell egy nőnek átélnie, amikor életet ad egy babának. Noha a sztereotípia szerint a férfiaknak sokkal magasabb a fájdalomküszöbük, mint a nőknek, ez a videó is bizonyítja, hogy ez egyáltalán nincs így.
Ház egy 40 méter magas mészkő monoliton (Imereti, Grúzia)
Angol cikk még több képpel
Magyar cikk: Maxime Qavtaradze, egy 59 éves szerzetes, aki egy grúz hegyen élbungle | 2013.11.06. 13:10:28www.funpic.hu/hu/kategoriak/hazak-epuletek/47000_?categoryId=14&position=&large=1

Egy fura hobbi
Lehet ezt ruha nélkül is! ;) (kicsit NSFW!)norbertvincze | 2013.09.15. 17:32:54nem rossz hobbi ez, friss hegyi levegő, panoráma, intenzív testmozgás. Mi kell még?:)

Kínai budo... izé... budiár ;)
+ ha már Kína, bonus cikk: Feng Mingshan 20 éve él egy 50 méter magas barlangban. Legalább nem kell biztonsági zár, vagy riasztó. ;)7sleeper | 2013.08.28. 12:24:41az ebédjük pekinginek készült, de toa lett kacsa..

Az okos nőknek nem kell gyerek
Egy kutatás szerint minél magasabb valakinek az IQ-ja, annál kevésbé akar családot alapítani.7sleeper | 2013.08.08. 17:43:45much adó about nothing ;-)

Hátborzongató hidat nyitottak meg Ausztriában
A legújabb osztrák turistalátványosságot csak azoknak ajánlják, akiknek acélból vannak az idegeik. A Dachstein gleccser fölött nagyjából 366 méter magasságban sétálhat az, aki kipróbálja Ausztria legújabb turistalátványosságát, a jégtömeg fölé épített hidat.
VideóeMTé | 2013.07.19. 08:00:16Inkább szép az, mint félelmetes. Holzgau mellett is van egy Tirolban, átmentünk rajta néhányszor. Tényleg jól meg vannak építve, inkább az járt a fejünkben, milyen szép innen a táj, nem az hogy mi lenne ha leszakadna ...

Új Várhegy épül a Duna-parton
Ebben az országban mindent nagyban kell csinálni. Rakj le a telkedre pár köbméter sittet, azonnal megb@sznak. Rakj le 250 méter hosszan és 25 méter magasan és mindenki csak széttárja a kezét.defiant | 2013.06.29. 19:37:50ez van egy következmények nélküli országban!!!
és addig soha nem is lesz rend ebben az országban, míg a dolgoknak nem lesznek következményei!
mert sajnos következmények, csak a pornépre vonatkozik , de ránk elég erősen, de a vezetőknek már nem!
majd akkor lesz itt rend, ha a következmények mindenkire egyformán vonatkoznak!!! ahogy lennie kell!!

Szörf magassarkúban
kkozakk | 2013.06.18. 12:52:45Azért magassarkúban érdekes lehet úszni is a deszka után... :)

Mászóka kilátással

Versenyt rendeztek az iskolában, ki tud páros lábbal fejberúgni egy zsiráfot...
dettybee | 2013.05.29. 10:55:02Hű, ez nem semmi.










https://www.youtube.com/watch?v=ws3MoSZrb58