
Új módszer a hús tartósítására - mindig csak annyit vágnak belőle, amennyi kell. :D

Ear Guards - hogy ne falják fel az agyad alvás közben mindenféle bogarak, pókok! ;)
7sleeper | 2013.09.20. 11:22:30azt akartam írni, hogy mekkora lapátfülei lehettek, de a videó meggyőzött róla, hogy nem
amúgy: pinarágó hal, meg hereharapó, fülbemászó, botfly - mos'meg pók..
blue gender.. :-o

Nyolcan vannak, mind amisok..
Tooni | 2011.11.27. 02:12:26Ugyan már, nem szenved itt senki semmiben. Úgy értem, ha szenvedést okozna neki akkor nem írna. És én sem :D
Csak az olyan kijelentések, hogy valakinek a kommentjeinek a száma jelez valamit róla vagy minősíti. Pl. "nincs élete".
Csak mert ilyen értelműnek tűnt az a hsz.-od. Ne ess már ebbe a hibába te is, légyszi :)

Így nehéz előrelépni: mindössze 3,5 millióan fizetnek adót Magyarországon
serci | 2011.11.19. 17:43:34Én rendesen fizetek adót,már vagy 16 éve,és mindig örülök,amikor látom,hogy a befizetett pénzből az ország jó irányba tart! nem ám:(((((((((((((((((((((((((((((((((((

Egy szibériai nő azt állítja, hogy a hűtőjében egy földönkívüli lényt tárolt. Marta Yegorovnam még 2009-ben lelt rá a már halott ufonautára a szibériai "nyaralója" közelében, miután egy fénylő járműre lett figyelmes. A tetemet az Orosz Tudományos Akadémia emberei elszállították, ám még mielőtt a hidegre tett földönkívülit elkobozták volna, az orosz asszony fényképeket készített a lényről.
Gondolom ti is 2 évre a hűtőtökbe raktatok volna egy idegen lényt, ahogy minden értelmes ember, ugye? ;)Findzs | 2011.11.18. 16:12:10látszik, hogy dinnyéből van kifaragva
ez sokkal jobb:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bMGatrWkG2c#!
mégis kiderült róla, hogy penészes kenyérből van :)
http://www.mommo.hu/media/Peneszes_kenyer_volt_az_allitolagos_UFO_video
15 milliárdnyi tokaji a faluszélen
Nem hogy egy szakasz kommandós, de egy nyugalmazott könyvtárosból lett wannabe biztonsági őrt sem látni a vidéken, a pinceajtó pedig távolról sem emlékeztet a svájci bankok páncélszekrényein lévő darabhoz. Riasztó azért van, egy közeli villanypózna tetejére szerelve és éppen olyan, mint minden sarki kisbolton.Lacpas | 2011.11.09. 12:32:31lesifotos_szh 2011.11.01. 09:01:30
És egyszer találnak egy cetlit a II. Világháború végéről: "Három palackba halálos mérget fecskendeztem Hans"
És b*hatják az egészet...

Megkapjuk, ami jár: beszarás minden csatornán
Mindig azzal biztatjuk magunkat, hogy egy bizonyos szintnél nem lehet lejjebb. Mindig tévedünk.Hoagie | 2011.11.07. 13:10:56Esetleg, ha valaki videóval együtt akarja élvezni a hírt.
http://szentkoronaradio.com/belfold/2011_11_04_osszeszrta-magat-fekete-pako-a-frizbi-forgatasan

Burrito fétis - na, megjött mindenkinek az étvágya? ;)
morcos | 2011.11.07. 00:23:17Iszonyú beteg világban élünk.

"Mindenki jó valamiben" rovatunkban Paul Green, a perselyorrú ember.
Nusihusi | 2011.11.06. 01:05:49Fúj, ezt rossz nézni:(

Mindig is fodrásznak készült...
Nas | 2011.11.03. 19:45:24Ilyet a mongol futóegerem is csinált, csak ő megfontoltan, precízen válogatta szét a tincseket, majd a hajszálakat, nem kapkodott így. Ez a mókus még biztos kezdő...vagy nem tud mit kezdeni azzal a gubanccal.










XD