Ő Péterffy Tamás, vagy ahogy a világ ma ismeri, Thomas Peterffy. 21 évesen, 1965-ben emigrált az USA-ba, mindenféle angol nyelvtudás nélkül. Ma a világ 189-dik leggazdagabb embere, becsült magánvagyona 5 milliárd dollár. Dollármilliókat költ annak a hirdetésnek a sugárzási költségeire a CNN-en, a CNBC-n és más csatornákon, melyben arra buzdítja az amerikaiakat, hogy szavazzanak a republikánus jelöltre, Romneyra. "Amerika gazdagsága a sikerre vágyó emberek igyekezetéből születik. Ha rosszat mondunk és állítunk erről a motivációról, erről az ösztönző vágyról, akkor megfosztjuk az országot attól a gazdagságtól, amely a rászorulókat segíteni tudja. Igen, az (egyenlősdi ál-)szocializmusban a gazdagok szegényebbek lesznek, de a szegények még szegényebbek, mert az emberek elveszítik a motivációt arra, hogy keményen dolgozzanak és munkahelyeket teremtsenek."Nope | 2012.10.18. 23:00:16Biztos az ő vagyonát is beleszámították, mikor megmondták hogy a magyar átlagbér 220 ezer forint.
Kutyát szült az oroszlán. Szerencsére mindketten jól vannak! :)
Nusihusi | 2012.10.08. 02:08:28És a köszönet hol marad?:)

Tehetséges (még mindig) :)
fehérember | 2012.09.29. 20:42:02öröm nézni

Red Lights (A gyilkos médium)
Két paranormális jelenségekkel foglalkozó nyomozó, a veterán Dr. Margaret Matheson (Sigourney Weaver) és asszisztense Tom Buckley (Cillian Murphy) állnak, akik a metafizika különböző ágazatait tanulmányozva próbálják bebizonyítani, hogy megmagyarázhatatlan jelenségek csupán szemfényvesztések. Simon Silver (Robert De Niro) legendás médium, talán minden idő legtehetségesebbike, aki 30 év titokzatos hallgatás után most ismét a fényre lép, és hamarosan már az Ortodox egyház és a legszkeptikusabb emberek is figyelemmel hallgatják előadásait. A páros a megmagyarázhatatlan rejtvény nyomába ered, ám közben Tom egyre jobban hinni kezd a magnetikus karizmával rendelkező férfi szavaiban...
A telefontársaságod figyel téged!?
Miféle adatokat gyűjtenek a telefontársaságok? Malte Spitz mit sem sejtve kérte meg németországi mobilszolgáltatóját, hogy ossza meg vele a róla tárolt információkat. Több teljesítetlen kérés és egy per után Spitz kézhez kapott 35.830 sor kódot - élete fél évének részletes, majd' minden percéről szóló beszámolóját.norbertvincze | 2014.07.10. 02:14:43az elején lévő gondolat jutott eszembe (berlini fal) erről a cikkről:
Pentagon spent millions studying how to influence social media
http://rt.com/usa/171356-darpa-social-media-study/

Minden kezdet nehéz
Nusihusi | 2012.09.19. 23:46:29A postkép ütős:)

Mindenki tehetséges valamiben! ;)
norbertvincze | 2012.09.13. 04:49:33Ő és ö

Régen sem ment mindenkinek a festés.
Avagy nem minden arany, ami régi.7sleeper | 2012.12.10. 14:27:31:-D
ám szappanbuttorék lesz az mégis ;-)
(amaz nem felfelé szállna)
no és eleve fart.izé ;-D

Amire valószínű minden kislány várt: szellentő baba
ismeretlen | 2012.09.10. 12:51:21Rendelnék egy tucattal, legalább nem nekem kell fingani, ha már azt akarom hogy elmenjenek a vendégek. Csak bekapcsolom a babákat és máris meghalt a buli.

Mind a 6 Bond egy üldözési jelenetben! :)
Szancso | 2012.09.06. 18:08:48Akkor ezek 006-os ügynökök. ;)









