
Van ahol figyelnek az ilyen részletekre is ;)

„Ahogy régen a férfiak a kuplerájba vitték a fölösleget”
A hűtlenség mindenképp kárt okoz, de nem ugyanúgy éli meg a két nem. Ahogy azt sem, hogy érzelmi vagy testi félrelépésről van-e szó. Az alapvetés szerint a nőket az előbbi, a férfiakat az utóbbi zavarja inkább...Nas | 2014.05.10. 14:13:02Áhh, az ilyenek nekem nem ellenfelek. Nagyobb kövem van. :D

Ilyen csapnivaló Schobert gyorskajája
Végre bárki számára elérhetőek az Update hamburgerek, pizzák és hot dogok, úgyhogy gyorsan szereztünk is párat tesztre. A többség soha többé nem akar enni, de az árakkal biztos, hogy nagy gond van.
Pizza (1699 Ft)
„Ez úgy nézett ki, mintha a 8 és 10 éves unokaöcséim szerettek volna meglepni egy ebéddel, és a pizza elkészítéséhez részeg egyetemisták segítségét kérték volna, akik azt raktak rá feltétnek, amit épp a kollégiumi szobájuk hűtőjében találtak.” :Dlilaflexninja | 2015.04.21. 13:10:57Ráadásul nagyon nem olcsók ezek. 40g csípsz 500 Ft???????????????????????? Hát akkor már jobban jár bárki, ha nem eszik inkább és meg is marad a pénze.

Van egy falu Indiában, ahol csak gyúrósok élnek, ugyanis itt képeznek ki
gladiátorokatkidobókat a közeli városok menő klubjainak.
A gázmező, amiből 700 évig élhetnénk
Egészen kis területen rejlik a Gazprom gázkincse, amiért egy várost is felhúztak a világ végén negyven éve. Az alig néhány ezer négyzetkilométeres terület adja az ország gáztermelésének háromnegyedét, a magyar háztartásokba is innen jön a földgáz. Urengojt talán kevesen irigylik Oroszországtól, de ami alatta van, az mindenkinek kéne. Riport a szibériai városból.Szancso | 2014.05.05. 21:48:08Kipróbáltam! Ha csökkentem az oxigént, nem jön a gáz.
Ha növelem, nem ég. "Tényleg nálam lehet a hiba." ;D

Bukott angyalok és az Új Világrend
Mi köze lehet a bukott angyaloknak az Új Világrendhez és a New Age mozgalomhoz és mit mond erről a Biblia? Hogyan kerül a képbe az ember bukása, Atlantis vagy az ufó jelenség? Erről és sok más kérdésről szól ez a dokumentumfilm, aminek célja megválaszolni, hogy miért is épül körülöttünk egy Új Világrend, mi a célja és van-e kiút.Revanor | 2014.05.07. 22:30:55Ha be van kokainozva az ember, akkor például több pisztolylövés sem állítja meg föltétlenül. Egy elég erős agyi kémiai (érzelmi) reakció illetve adrenalin pedig könnyen kiválthat hasonló jelenséget.

Mai cukizé: it's hamster time! ;)
Bonus link: szakácskönyv hörcsögöknek :D
Vaj van a füle mögött. ;)

Már nem éri meg a sírig tartó szerelem
Úgy tűnik, már nem csak konzervatív kampányszöveg, hogy válságban a házasság intézménye. Közgazdászok szerint az elmúlt ötven évben kiderült, mégsem olyan jó befektetés örök életre elköteleződni. Mennyire vonzó egy gazdag férfi, számít-e egyáltalán a pénz, vagy csak a rózsaszín köd? És mit szólna egy kereszténydemokrata családvédő, ha megtudná, hogy a melegek a leglelkesebbek, ha házasságról van szó?
Közel 10 milliárd forint közpénzt költ a Magyar Nemzeti Bank az átutalásainkat bonyolító cég megvásárlására, bármiféle hivatalos magyarázat nélkül. Így minden hozzáértő csak találgat: vannak, akik szerint az utalásainkat venné közelebbről szemügyre, mások szerint inkább az adósságainkra kíváncsi.
Miért akarják látni Matolcsyék az átutalásainkat?Stickhorse | 2014.04.24. 18:20:41Két választási lehetőség van, hogy ebből egy átláthatóbb, szabályosabb és működőképesebb rendszert lehessen csinálni. Mindegyik fájdalmas.
Az egyik:
A vállalkozások elfogadják a törvényhozás játékszabályait. Vállalkozások tömegei fognak csődbe menni annak minden negatív következménnyel. A fennmaradók jó eséllyel erősek, újraosztják a megtisztult piacot, terjeszkednek, egy idő után képesek ugyanazt az ellátási és foglalkoztatási színvonalat biztosítani, mint ami korábban volt. A dolog hátulütője, hogy nem lehetünk benne biztosak, hogy a fennmaradó vállalatok valóban a piaci erejük és rátermettségük miatt maradtak-e fenn, vagy különböző hatalmi megfontolásokból, kapcsolataik révén. Egyszerűbben szólva a fennmaradó vállalatok jelentős része minden bizonnyal a politikai hatalom közeléből kerülne ki. Akár törvényesen is. Egyszerű kormányzati támogatások útján. Ennek egyik legnagyobb hátránya, hogy ha ez valóban így van, nem lesznek ösztönözve a fejlődésre.
A másik:
A törvényhozás az állami működést szorítja háttérbe az állami kiadások csökkentésével. Ennek hatására kevesebb adóteherrel is biztosítható a megfelelő költségvetés, tehát nem kell annyit beszedni. Erősebb piaci verseny alakul ki, mert megéri vállalkozni, a piac pedig egy idő után kitermeli magából a tényleg erős vállalkozásokat. Hátránya kettős: az állami szféra leépítése ugyanúgy emberek ezreinek munkáját veszi el, és semmi nem biztosítja továbbra sem, hogy a kisebb terheket majd befizetik a vállalkozások.










Hasznos olvasmány: http://bikemag.hu/tech/nyeregmagassag
Ha túl könnyen leér a lábad, lehet inkább neked van túl alacsonyan a nyereg...
Spd... jó tudni, hogy ez a neve:)
Lehet hordani váltócipőt. A motorosok sem védőruhában meg sisakban flangálnak egész nap. Egyébként meg soha nem szabad abból kiindulni, hogy az embernek van esze. Nincs, mindig azt kell feltételezni mindenkiről a közlekedésben, hogy hülye. Hányszor láttam bicóst egyensúlyozni lámpánál ilyen cipőben... de feltételezem a piroson áthajtások egy részében is benne van az ilyen. "Nem jön gyalogos, akkor mehetek" - aztán majdnem elüti az öreget, aki nem nézett körül (ja igen, zöldön is csak úgy megyünk át, hogy előbb körülnézünk... a zöld - sajnos - nem azt jelenti, hogy biztonságos az átkelés, hanem azt, hogy szabályos).
Szentté avatás? Nem is hangzik rosszul. Kár, hogy nem azért bringázok, mert óvni akarom a környezetet, hanem azért, mert élvezem.
Ez a gőzmozdonyos téma jó... egyszer szívesen kipróbálnék egyet. Bár a szénlapátolásban lehet elfáradnék, szóval inkább ne legyél a közelben.
Látom nem érted mire gondoltam az energiaminimummal... a bicós lejtőn nem fékez, ha biztonságosnak ítéli meg a pirosat, akkor simán áthúz rajta, a busz seggében lohol, hogy minél kevesebb menetszelet kapjon, stb... és most nem magamról beszélek, de egy bicósról a forgalomban ezeket kell feltételezni. Ha egy ilyen kapaszkodónál mondjuk 10 olyanból, aki átgurul a kapaszkodó nélküli lámpán, csak egy megáll, már megéri.
A Tornádót meg kösz, de nem.
Nem az, hogy baszok letenni a lábam... nyilván ha muszáj, akkor leteszem. De ha van más, kényelmesebb lehetőség, akkor miért ne?
Nem gondoltam volna, hogy ekkora elutasítást kapna itthon egy ilyen ötlet... bár nyilván az izé-s minta nem reprezentatív, de ez számomra akkor is meglepő.