
Nem értem... ha gumiból vannak, akkor hogy bírják el azokat a nehéz ütőket?
Szancso | 2014.05.26. 18:05:57Mert ezek pályakarbantartók. Egyengetik a salakot. ;D
„Az úgynevezett olasz bort már 80 forintért hozzák a borforgalmazóknak, amennyiért szőlőből készült valódi bort nem lehet előállítani! Ha azonban olasz papírjai vannak a bornak, a magyar hatóságok nem bírálhatják felül az úniós ország engedélyét ezért forgalomba kerül bármiből is van.”
„Kis hasznos” rovatában Zsikla Győző megmutatja, hogyan készül a kannás bor.Tooni | 2014.05.30. 19:39:54"Nem biztos, hogy minőségi nedű van a jó nevű olasz vörösborok palackjaiban - derült ki abból a hatósági akcióból, amelynek során harmincezer üveg hamisított bort foglaltak le a héten a hatóságok. "
http://adozona.hu/altalanos/Mar_az_olasz_borokban_sem_bizhat_NKLAT1

Házilag barkácsolt „farkas” karmok
Pedig neki is biztos elmondták, hogy kés, villa, olló, gyerek kezébe nem való... én nem mernék a közelébe menni, amíg ez az izé rajta van. :Dnorbertvincze | 2014.06.03. 02:06:03ez inkább káme háme
http://youtu.be/ypIGeNdJbJ4
http://www.youtube.com/watch?v=D5_ogU4Jzt4

Új blues király van születőben :)
gyocska@gmail.com | 2014.05.17. 12:51:10Annyit értettem hogy harmónika.

Beszélő macska... bár a szókincsén van még mit fejleszteni. ;)
cila | 2014.05.17. 10:43:22Ha német is, antfasiszta. A "L" betüt nem mondja ki és nem lendíti mancsát.
Hej! cica, eszem azt a...

Öltönyben ess össze, akkor van esélyed rá, hogy segít valaki...
cila | 2014.05.17. 12:48:12"Milyen volt könyvesége? nem tudom már", írva volt, hogy angol úriember nem segít, csak ha felkérik, de akkor azonnal.
Ezzel szemben a bibliai Lukács mit mond: http://beszelgetes.hu/irgalmas-szamaritanus-tortenete/
Ugyanakkor:
- Szegény. Most sietnem kell.
- Úgy kell neki, részeg disznó.
- Velem se törődik senki...
- Elkérnék ezek még az utólsó cigarettámat is.
- Vannak itt mások is akik segítsenek.
- Nem akarok szerepelni a Kékfényben.
etceterá

Mit szóltok hozzá, hogy mellbedobással Conchita Wurst nyerte meg az idei Euróvíziós Dalfesztivált?

Tudod mi vagy te? A homlokodra van „írva„! ;)
lilaflexninja | 2014.05.13. 08:48:20szivatós: http://37.media.tumblr.com/0c926b0f67a1329c05f8eddb60d105ca/tumblr_mvex7js6nO1qljj91o1_400.gif
Szinte minden környezetvédelmi ötletnek járó díjat megnyert már a Solar Roadways projekt.
Egy idahói házaspár kezdett kísérletezni 2009-ben olyan napelemekkel, amik nagyon ellenállóak, és elbírják a legnehezebb autókat is.
Az ötlet viszonylag egyszerű: ilyen strapabíró napelemekre kellene lecserélni az aszfaltot az utakon - a legnehezebb kamionok is közlekedhetnek rajtuk, 113 tonnát bírnak el - így azok szinte folyton áramot termelhetnének. A napelemekben apró kis lámpákat, ledeket is elhelyeztek és mindegyikben van egy processzor is. Így az utak “felfestései” a zebrák, sávok bármikor gombnyomásra megváltoztathatóak.Tooni | 2014.06.19. 16:35:38Kedvenc bőbeszédű ausztrálom megdumálja magában miért bullshit a napelemes útburkolat.
https://www.youtube.com/watch?v=tJmnAWCasi4

Vérükben van a salsa :)
Tooni | 2014.05.11. 09:19:29Ja, mekkora kóklerek kapják meg már az Emerton díjat meg a Lovagkeresztet :D









