
Ma mindenki megkapja a freiadagját. :P

Az a bizonyos répa-incidens gondolom mindenkivel megesett már!
PabY | 2014.02.28. 13:51:43Na levágták a videóról az ezután következő tömeg ovációt amely a Melyik vóót a? -ra hallgat.

Nem kell mindent megnyalni!

Kifordul alólunk az ország
Lerohadt, lealjasodott, cinikus, züllött állapotokat lát nagyon sok helyen. Geszti Péter ezért gyakran rácsodálkozik arra, milyen idegenül mozog abban az országban, ahol azelőtt otthon érezte magát. Ha a radikalizmust kérik számon rajta, azt mondja: ő nem az a fiú, aki fölszedi az utcaköveket, hanem aki lerakja. És aki mindig azt keresi, mitől lesz jobb a holnap, mint a tegnap.lilaflexninja | 2014.07.31. 06:53:13Egyszerűen csak ő a legjobb, és ezt az amúgy csak a saját haverjaikat előrenyomó politikusaink is belátták. Mert nincs nála jobb marketinges, nincs nála jobb szövegíró (Ja Sziámi is kapott 500ezret, mert nála sincs jobb - bár nála tényleg fennáll a sábesz sapi, bár ő meg erre csak az utóbbi időben jött rá), nincs Gesztinél kreatívabb ember. Se a haverok, se valami bt. se esetleg ismeretlen tehetséges fiatalok. Lehet, hogy egy idő után, Geszti lesz A Nemzet Szövegírója, mindenki mást meg lelőnek, aki két sort rímbe farag. Na velem lehet is kezdeni:
Nincs gond Peti, semmi harag,
csak Te vagy ki rímet farag.
Idióta rímeiddel
jó hírünket messze vidd el!

„Az iskola legfőbb célja, hogy egyetlen megdönthetetlen tanulságot verjen a diákba, mégpedig, hogy bármennyit is készüljön, mindig az iskola jóindulatára van utalva. A tananyag spektruma olyan széles, hogy csakis a tanár szándékán múlik, mit és mennyit követel meg belőle...
A magyar oktatás arra nevel bennünket, hogy az ilyen helyzetekben úgy járunk a legjobban, ha lehajtjuk a fejünket, és behódolunk. Mert a tanárnak, a hivatalnak és a rendőrnek mindig igaza van. Ha pedig nincs, akkor majd olyan helyzetet teremt, hogy az legyen”cila | 2014.02.26. 13:34:33Bizony. Hovatovább csak a NagyGugli fogja tudni (ha nem hekkelik meg Őt is), mikor melyik Attilát temették 453-ban vagy 1937-ben. De kit érdekel (hány embert, %-ban)? Olvasom az álláshírdetéseket. "Felveszünk ... 5 év gyakorlattal".
Honnan az 5 év gyakorlat? Már nehogy az alkalmazó fizesse meg a tandíjat is! vagy mifenét.

Flappy Bird - a hírhedt szemétparaszt játék böngészős verziója

Megvalósítás - Kvantum Radar 2013 (magyar kísérlet)
Már volt erről szó az Izé-n kb. 3 éve, most itt egy friss videó és egy cikk is arról, hol tart a megvalósítás. Lehet, hogy hülyeség és sosem lesz működőképes, de ha mégis, akkor egy „kicsit” másképp kell majd gondolkodnunk a térről és időről. Részletesen elemzik a - vélt, remélt, vagy elképzelt? - működési elvet, szóval, ha valaki nagyon ért a kvantumfizikához, az ne habozzon megosztani a véleményét! ;)
Ja igen, és mindez itt, Magyarországon zajlik, elvileg 4-5 éven belül lehet eredmény (legalábbis ezt ígérik a készítők).
Mi a véleményetek?
A varjú és a logikai játék ;)
norbertvincze | 2016.02.04. 16:05:05http://www.origo.hu/tudomany/20160203-hollok-madarak-kutatas-tudatelmelet.html

Kecske szimulátor - ha mindig szeretted volna tudni, milyen érzés kecskének lenni! ;)
R4tman | 2014.02.16. 10:24:59Beteg, pláne a zene :D
Először is elnézést mindenkitől a „kis” kényszerszünet miatt, remélem mindenki jót pihent! ;)
Nagyjából minden helyreállt, a jan. 31.-i postok/kommentek és a felhasználói adatbázis kivételével. Hogy ez hogy történhetett meg, inkább ne is kérdezzétek, én is csak fogom a fejem, bár semmi közöm a szerverkarbantartást „végző” céghez, szóval én kérek elnézést a nevükben, hogy nem tudnak rendesen lementeni pár adatot, holmi RAID kártya meghibásodás meg RAID5 tömbben lévő SSD elszállása miatt... Mivel egy régebbi user adatbázist sikerült csak előhalászni, azt is a Habostorta Kft.-től, így van némi gond: először is mindenkinek új jelszót kell kérnie, ill. jó páran nincsenek benne az adatbázisban, nekik újra kell regisztrálni. Akinek nem működik az e-mail címe, amivel anno regisztrált, azok legyenek szívesek módisítsák az e-mail címüket! Természetesen megpróbáljuk összeheggeszteni a régi adatokkal a regisztrációkat (hiszen most nem jelzi senkinél a régebbi kommentjeit, postjait, kedvenceit, stb.)
Köszi mindenkinek a türelmet, postokat küldeni már ér! ;)bungle | 2014.12.22. 23:40:21Kínszenvedés a postolás, legalábbis mire felrakja... nem tudom mit bénáznak már megint.










Juszt vajon most kifizette az 1M-t? ;)