
Egyszer és mindenkorra eldől szakszerű tudományos vizsgálatban, melyik a jobb fegyver:
Az AK-47 vagy az M16?wookie | 2014.04.07. 10:00:06Úgy van mint az autóknál, licensz alapján több helyen is gyártják.
Mindig csak a nyalakodás, dugni meg nem akar senki... ;)
hawkeye | 2014.04.04. 09:38:35
:)

Mindjárt lemerül az elem... :)

A 4-es metró új megállói
Ravennë | 2014.05.21. 13:20:16Miért van kotta a négyes metró Kálvin téri megállójának falán?
http://varosban.blog.hu/2014/05/19/negyes_metro_kalvin_teri_megalloja?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare

10 dolog, amit nagyon megbánunk, ha nem kezdünk el 30 évesen
Negyven fölöttiek megmondták, hogy mit lenne tanácsos elkezdeni már harmincévesen. Hasznos dolgok az élet minden területén, amiket szeretünk elodázni, de később nagyon megbánjuk.FatSnakeFoot | 2014.03.28. 13:18:28Én még tudom ajánlani a hitelfelvételt, abból is a devizát (ha már játszunk, akkor játszunk nagyban).
Így a legtöbb pont értelmét is veszti, hiszen nem marad rá sem ereje, sem pénze az embernek és ha jackpotja van az illetőnek, akkor a rokonok miatt sem fog fájni a feje. Mire kifut lesz 75 éves, elvált, rokkant. A kifizetett kecót meg viheti az állam.:)

A láthatatlan pártok nyomában
Százmilliók fura kis pártoknak és fura jelölteknek. Se honlap, se program, se plakát, de akkor mire megy el a rengeteg pénz?
Akik elindulnak a választásokon és országos listát tudtak állítani, mind támogatást kapnak (az adófizetők pénzéből persze). Sok pénzt. A legkisebb összeg 149 millió 250 ezer Ft és ezt nem kell visszafizetniük, akkor sem, ha nem jutnak be a parlamentbe. Úgy látszik, jó üzlet ma kamupártokat csinálni...bungle | 2014.11.26. 12:05:22Csaknem 2 milliárd forinttal tartoznak az államnak azok a pártok, amelyek a tavaszi választás után nem tudtak elszámolni ajánlóíveikkel. A pénzt valószínűleg nem is tudja behajtani az adóhatóság, hiszen a kis pártok többségének nincs vagyona.
http://rtl.hu/rtlklub/hirek/nem-fizetik-ki-buntetesuket-a-partok
Mondom én, hogy ez az egyik legjobb üzlet. :)

Fura dolgok történnek a kisfiú körül... még szerencse, hogy mindig van kéznél egy kamera. ;)

A Tejútrendszer új portréja
A Spitzer-űrtávcső több mint kétmillió felvételének összeillesztésével állították elő a Tejútrendszer minden eddiginél részletesebb, 360 fokos panorámaképét a NASA kutatói. A felvétel galaxisunk szerkezetének új részleteit mutatja meg, és kiderül róla, hogy valamivel nagyobb az eddig gondoltnál.cappuccinox | 2014.03.26. 20:01:39Ha elfogadjuk azt az elméletet, hogy a világegyetem még mindig tágul egy ősrobbanás miatt, akkor még döbbenetesebb tény lehet, hogy ez már hányszor történhetett meg. Felfoghatatlan tér és idő apró darabjai vagyunk. Sajnos az emberi test teljesen alkalmatlan nagy sebességű utazásokra, nemhogy a mi kis szaros galaxisunk, de még naprendszerünk bejárását is beleértve.

Szentpétervártól nem messze a terület megélhetése nagymértékben függött egy óriási cementgyártól. A tulajdonosok ezért jelentős támogatást kaptak a kormánytól, de három hónap után a gyárban még mindig szünetelt a termelés.
Szerintetek hogyan fogadná ezt Brüsszel, ha Orbán Viktor hasonlóképpen járna el a tulajokkal?
Építsen passzívházat egyetlen csavarhúzóval
A ház összeállításához mindössze egy akkus csavarbehajtóra van szükség, szinte úgy lehet összerakni, mintha Legóból építenénk meg: a különböző szigetelő elemeket – melyek újrafelhasznált anyagokból készülnek – fa panelek választják el egymástól. Felhúzása rendkívül alacsony költségből kihozható: 200 euró/négyzetméterból (körülbelül 60 ezer forint/négyzterméter), egy 70 négyzetméteres ingatlan felépítése tehát 4,2 millió forintból kijön, ráadásul a fűtésre sem kell sokat költeni, mivel energiafelhasználása a passzívház-sztenderdeknek is megfelel.
Az ingatlanból jelenleg úgy tűnik, egyetlen bemutató darab található Franciaországban.Tooni | 2014.03.24. 18:32:05Hali, a kommentem nem a posztra érkezett, amúgy kösz, érdekes hozzászólás :)









