
Agyára ment a tejfehérje

Develop or Die - a BBC dokumentumfilmje az ázsiai fejlődéssel járó környezetpusztításról
közlegény | 2012.02.05. 18:48:09...aminek a nyugati országok a haszonszedői (a pálmaolaj felhasználói)

Mai cukizé: mi cukibb egy lajhármakinál? Kettő!
Szobabicikli | 2012.02.02. 20:02:10NSFW kategória ;D

Kortárs magyar dráma az Új Színháznál
7sleeper | 2012.02.03. 13:08:40"Hoffer Józsi"-t láttam egy pár perces szerepben pár éve
azt a morajlást a nézőtéren.. :-D

BARIkád, avagy a birkaciklon :)
Nusihusi | 2012.02.02. 20:07:40Mért nem dudált rájuk?:)

A lépcsőzés már nem menő... ;)
sütii | 2012.02.05. 23:17:21azigen :DDD

Havi 10 ezer forintos útdíjat terveznek Budapesten a BKV megmentése érdekében
BKV: csőd ellen havi tízezret követelnek az autósoktól?
Ez egy agyrém! - mondják a fővárosi útdíjról a hivatásos sofőrök
Miért fizessen valaki egy olyan állami szolgáltatás fenntartásáért, amit nem is használ?lilaflexninja | 2015.01.13. 10:52:37YEEEEEAAAAAAH! Jó, hogy vannak terveik a jövőre nézve is.

Szegény kutya elkapta a Maru-kórt. :D
Oci | 2012.01.30. 19:21:46Ez nagyon jóóó!!! XDDD
http://www.youtube.com/watch?v=rHZUPJji6w8&feature=fvwrel

La Isle de las Munecas - játékbabák szigete
Mexikó fővárosától néhány kilométerre, Xochimilco csatornáinak környékén található a világ egyik leghátborzongatóbb turistacélpontja, a La Isle de las Munecas, vagyis a játékbabák szigete. A helyi legendák szerint az aprócska szigetet egy leánygyermek szelleme kísérti, aki az egyik csatornában vesztette életét.
További képek itt vagy itt.Oci | 2012.01.30. 19:17:22Nagyon beteg horror filmet lehetne ott forgatni. Nekem tetszik bár ezzel lehet egyedül vagyok mert én szeretek félni és borzongani.

Lockout
Guy Pearce egy kormányügynököt játszik ebben az akció sci-fiben, akit kémkedéssel vádolnak meg - persze hamis vádakkal. Esélyt kap a szabadulásra, ha sikerül megmentenie az Egyesült Államok elnökének a lányát a legszigorúbban őrzött börtönből, ami felett a rabok vették át az irányítást. A gond csupán az, hogy ez a hely a Föld felett, az űrben található és a világ 500 legbrutálisabb, legkeményebb bűnözője élvezi a vendégszeretét. (Enyhén Menekülés NY-ból ill. LA-ből sztori? ;))5150head | 2012.01.29. 16:50:28És nem Bruce Willis játsza a főszerepet? Meg se nézem :(
:D XD










így végül kedvem lett végignézni
némileg csalódtam..
"seamen" kétéltű lett ;-)