
Dj Deák Csabi - a makói Tiesto életműve négy percben
Van itt Gigi D'Agostino-tól Tiesto-n át Paul Van Dyk-ig minden, nem beszélve a szerelmes dundi Bettikéről és Vanesszáról!gomama | 2014.10.19. 13:27:35Igen, Köszönöm szépen, igyekszik az ember! :) Igazából adta magát a feladat, nem volt nagyon nehéz ügy.
Úristen, a tinilányok mindig ilyen undorítóak voltak?!
Valóságos ámokfutásba kezdtek a One Direction rajongói, amikor megtudták, hogy az egyik tag hányt.bungle | 2014.10.15. 19:45:33Japánba kellett volna születned. ;)
www.funpic.hu/hu/kategoriak/felnotteknek-foto/48065_ (vigyázat, eléggé NSFW!)

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának.
lilaflexninja | 2014.10.15. 07:13:48Én már vágtam magam alatta fát így, de nem is csodálkoztam, hgoy leestem. van ez így, hogy nem gondolkodik az ember.
Mondjuk alanyunk fél lábbal a jó megoldáson volt.

Mindenki nyugodjon meg, a gyerek meghalt, most már lehet újra rám figyelni! :D
lilaflexninja | 2014.10.14. 12:04:32Jaaaa, hát akkor meg fejbe kellett volna rúgni a kis parasztot.

Autómata
2044-ben Jacq Vaucan (Antonio Banderas), a ROC robotvállalat biztosítási ügynöke rendszeresen vizsgál ki robotmanipulációs ügyeket. Az egyik vizsgálat közben valami olyasmire döbben rá, amelynek mélyreható következményei lesznek az egész emberiség jövőjére.
Vajon miért Isaac Asimov Robottörténetei ugranak be elsőre? :D Na mindegy, ma meglessük, úgysincs jobb a tévében. ;)T1B3R1U5 | 2014.10.12. 22:51:47Köszönöm, hálás vagyok az igyekezetedért. de már túl vagyok rajta! ;)

Troll a fedélzeten! :)
Egy Philadelphiából Punta Canába tartó repülőgépen az egyik utas tüsszögött, lázasnak mondta magát és azt kezdte el kiabálni, hogy “Ebolám van, mind rákúrtatok, Afrikában voltam!” Az utasokat nem engedték ezután kiszállni, és maszkos, kék ruhába öltözött emberek szállták meg a gépet. Kiderült, hogy valójában a kiabáló utas csak viccelt, nem is volt Afrikában, és ebolája sem volt.Nusihusi | 2014.10.11. 23:05:35Majd amikor tényleg beteg lesz, nem hiszi el senki:D

Sztriptíz bárba járóknak kötelező darab :D
Már csak kombinálni kéne a Papírrepülőgyártógéppuskával és minden király lenne. ;)Joe77 | 2014.10.13. 12:14:22öcsém, így szórni a pénzt!

Ezek a vandál ausztrál állatok mindig kengurura isszák magukat! ;)
lilaflexninja | 2014.10.08. 07:06:28bakk, most akartam rákeresni, hogy kenguru, hogy beküldjem
Hihi, jó a poszt szöveg!

Mi lenne, ha pont olyan arcod lehetne, amilyet elképzelsz magadnak?
Erre a kérdésre kereste a választ egy fotós, Scott Chasserot, aki megmutatta az alanyainak, hogy milyen lenne az arcuk, ha minden a lehető legjobban nézne ki rajta. Chasserot több verziót is csinált a modelljei ” ideális arcából„, majd megmutatta nekik a képeket, miközben egy szkennerrel figyelte az agyukat, hogy melyik kép tetszik nekik a legjobban.lilaflexninja | 2014.10.08. 07:13:45Igen, ha kézimunkát akart volna végezni a fickó, amúgy így jogos, csak gondolom itt nem az volt a lényeg, hogy tippet adjon, hogy lehetnek szebbek, vagy fotós szemszögből megmutassa, hogy mindenki lehet szép, hanem magát az "átalakítást" gyorsan el akarta végezni, főleg, hogy pofacsontot nehéz mondjuk sminkkel kisebbre varázsolni, vagy nagyobb szemeket, más színű szemeket készíteni. Szóval, szerintem itt a lényeg a reakció volt. Hogy hogyan reagálnak a más arcformára, más szemszínre, nagyobb szemre, és arra hogy "Mi lenne, ha pont olyan arcod lehetne, amilyet elképzelsz magadnak?" nem hogy hogyan reagálnak arra, hogy egy szakember, mit tud kihozni belőlük. És ehhez az alapanyagot ps-sel azért egyszerűbb és gyorsabb megoldani. Amit te írsz, arra ott vannak a kozmetikusok, vagy meg az átalakítós műsorok, bár egy ilyen fotósorozat is érdekes lenne azért, hogy kés és virtuális kés nélkül is mit lehet kihozni az emberekből.
Valaki biztos megcsinálja, vagy meg is csinálta.

Reméljük mindenki bekötötte magát... ;)









