
A kínai "felgyűrt póló" divat
lb7 | 2011.04.02. 13:32:55Nekem a '80-as évek jutnak ezekről a képekről eszembe... mint amikor a zokninkat gurgattul le a lábunkon...:P
A háború "szépségei" :-(
Egy Afganisztánban állomásozó amerikai szakasz története, akik unalomból öldöstek civileket. (Nem amerikai-ellenességről szól a poszt szerintem, de érdemes talán azt is tudnunk, hogy nincs makulátlan, "becsületes" hadsereg sehol a világon.)A "Kill Team" saját készítésű fényképei a tényeket feltáró Rolling Stone magazinból.
Megrázó képek, csak erős idegzetűeknek!I. C. Wiener | 2011.04.01. 23:49:31Már háborúzni sem hagyják az embert rendesen :)

Néhány kemény esés-kelés.
brier | 2011.04.02. 12:52:49koMplett idióták :))))

"Na ezt jól megcsinálta..." ;)
Laretta | 2011.09.01. 16:15:40Szeretem az ilyen Monster Truck-os videókat :D

Vécépapír április elsejére ;)
brier | 2011.04.02. 12:32:54én csak szimplán azt mondtam a fönökömnek hogy most hivtak a parlamentből, és szeretnék ha ott dolgoznék, ismerösöm ajánlott be, és a havi 95 helyett 500at fogok keresni, de maradok még egy honapig mert nem akarok egyböl kilépni, ugy bevette hogy majdnem elsirta magát mert nagyon szeretnek állitolag jol is végzem a munkámat és meg is probált rola lebeszélni hogy kapok itt is fizu emelést csak ne menjek el :DDDDDDD én hülye meg elmondtam hogy ez áprilisi tréfa volt gyáááááá :D XDXDXD

100 éve ezek a videók taroltak (volna) a videómegosztókon. ;)
rubigo | 2011.04.01. 22:00:50ez a macska nagy tűrőképességű.... :)

Gmail Motion BETA
Milyen nap is van? ;)termi-nator | 2011.04.01. 13:36:31jó cucc, a facebookon olyan sokan bakajálják :D

Levélben kaptuk: "Jusson eszetekbe, ha adakoztok (én sajnos hívtam párszor ezt a segélyvonalat)..."
Mire ment el a vörösiszap katasztrófa károsultjai számára gyűjtött pénz? 3 egyházra meg a máltaiakra. Amit az adományvonalon a KÁROSULTAKNAK gyűjtöttek, nem segélyszervezeteknek! Amúgy a Vöröskereszt meg kapott egy nagy nullát. A telefonszolgáltatóknak ment 12 millió (gondolom ők térden állva könyörögnek egy újabb katasztrófáért), bankköltségre meg 1.3 milla. Ez is "szép":
2010. október 5-től 2010. november 30.-ig - alapítvány működése, ügyvivő költsége: 1.155.988 Ft.
Pályát tévesztettünk. ;)Hajjakend | 2011.04.01. 15:12:17Nah...majdnem sikerült jól emlékeznem..:D

Louis Armstrong és Frank Sinatra brutális duettje. ;)
betyár | 2011.04.02. 11:27:03Igazad van, miért is küldenél be posztot, hiszen nem te keresel ezzel az oldallal pénzt....de azért ide jársz szórakozni, és ha szeretnéd, hogy emelkedjen a színvonal, azon te is tudsz változtatni, ebben viszont nekik van igazuk. Kár ezen rugóznod szerintem.

Új budapesti gyalogoshíd épülhet
samheali | 2011.04.01. 15:24:58hát ez nagyon ciki









