
Tune for Two

Első álamfői látogatásom első álomásán az Iz én.
cila | 2011.06.16. 19:02:17Emberfeletti lény-e S.P. ?
http://www.hocipo.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=3386

Remélem ennyi idősen én is megrázom majd a szart a pelenkában, legalább ennyire jól. :)
godzsy | 2011.03.31. 18:21:27abba sörbe szerintem belecsempésztek valami tablettát. :D

Mennyibe kerül egy korsó sör a világ különböző tájain?
Kommentbe pedig jöhetnek a kedvenc sörök. :)syl | 2011.04.01. 14:15:25a judast a fostersel, stellaval egy lapon emliteni is bun! :)

A mai napi beteg reklám. :)
brier | 2011.04.02. 13:03:10ezt a hülyeséget XD de bejött :)

"Look at my horse, my horse is amazing!"
Telitalálat lett szegény pacinak ez a szám. :DShifty | 2011.03.31. 11:32:11ez nagyon jó lett :)

Adya & Geisha - Cherubino áriája
7sleeper | 2011.03.31. 06:44:26a Fejes ikrek után a Mejjes ikrek..
mi következhet még..

Shuriken támadás ;)
Avagy ilyen egy kreatív reklám...lb7 | 2011.03.31. 07:27:12Ez nagyon jó.... bár szerintem ha az én kocsimon látnék meg ilyet, lehet először kihullana a hajam az idegtől...:)

Nem "Izélsz", érted? :-)
Nusihusi | 2011.03.30. 22:58:29Nagyon cukkancs:) Ne Izélj, hanem játssz velem:D

Daniel Cloud Campos - "The Music Box"
Btech | 2011.03.31. 08:22:16Kicsit olyan Jim Carrey-s










Legyen inkább HATTYÚDAL ("A final performance or accomplishment, especially one before retirement." - Wiktionary)