
A Touch Wood faházas mobiltelefon kreatív reklámja.

Megismeritek még ezt a kislányt? :)
eospower | 2011.04.05. 22:41:56Persze az is lehet, hogy végül pénztáros lesz a sarki boltban, és csak otthon, a fürdőkádban fog énekelni a szomszédok örömére...az ő tehetsége, ő dönti majd el, mire használja.
Vagy a youtube-ra :D

Mi kell egy telefonkönyv széttépéséhez? Csupán 30.000 watt. ;)
papaluige | 2011.04.04. 21:27:41gondolkodj el egy kicsit!
hány ilyen demo autót látsz közlekedni az utakon?
vajon annak az amerikai batárnak hány köbcentis a motorja, hány lóerős, és vajon számít-e , hogy mennyi generátor van rászerelve?
szerinted érdekli őket, hogy mennyit fogyaszt, el tudja-e tekerni a kormányt?????
elárulom: kibaszottul nem!

Frane Selak, azaz a világ legszerencsésebb embere. Eléggé angolszakos poszt, de nagyjából a következőkről van szó:
A horvát zenetanár bácsi sokmindenen keresztülment.
- utazott egy kisrepülőn, ahol véletlenül kinyílt az ajtó, ő kiesett és egy szénakazalban landolt, a műszaki hibás repülő lezuhanásakor viszont 19-en haltak meg.
- egy buszút alkalmával folyóba zuhant, ott négyen haltak meg, de ő megúszta.
- egyszer égő autójából mászott ki, csupán a haja bánta az esetet.
- egy busz elütötte, de ő simán továbbsétált.
- ezek után kitöltötte élete első lottószelvényét és telitalálata volt.
Szövegértésem kb. közepes, aki jobban meg bírja fejteni az öreg kalandjait, írja meg kommentben! (Találtam egy régebbi magyar cikket róla. b.)bungle | 2011.04.05. 09:32:06Párszor az öreg is mondta már a halálnak, hogy "sorry". :D
www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=103795

Csajok a sörben - kell ennél jobb egy férfinak? ;)
meg.mondo.ember | 2011.04.03. 14:44:25Jó pár évig ott éltem, szégyen lenne azokba a sörökbe pálló emberi testrészeket mártani.

Milyen rendes leánygyermek... ;)
7sleeper | 2011.04.04. 07:28:12falla'sz úr!
csa'k nyugodta'n mondja' a'mit gondol. ha' gondol.
ha' nem - nem!
a'nyuka'mról meg sza'ba'd elbeszélni, mert tényleg úgy va'n,
hogy még olyan eiltta'agyát-féléknek is a'd a'prót mint ma'ga',
s cserébe még a'zt sem várja', hogy ne ita'lra költse..

Ez meg milyen csodabogár?
rubigo | 2011.04.05. 12:29:55mármint nem konkrétan ezt a posztban szereplő fajt, hanem ilyen bábot láthat, no

"Ez aztán a kib@szott nagydarab gengszter..." - Ganxsta Zolee
Beetom | 2011.04.02. 23:00:581. Nyugtassatok meg, hogy álarc van rajta.
2. Ha már a fekák sem tudnak mozogni mi lesz ezzel a világgal?

Nyert egy laptopot... :D
7sleeper | 2011.04.02. 14:10:10lapdance

Változatok Mona Lisára :)
cila | 2011.04.02. 16:42:53Jók a képek. Mégis az elsőre szavaznék, mert szerintem Leonardo Gioconda-ja egy férfit ábrázol.










na most lenne érdemes megnézni, hogy ki az aki sértődötten "lepontozta" az előző kommentem..
mert az tuti: A, kisfaszú B, sznob C, nem érti a szóviccet (szú baszki.. szú..) D, az előbbiek összkombinációja
szerintem: D