
Az első íz
Mimis | 2013.05.16. 12:03:43Mikor lányom csuklik, akkor kiskanál citromlevet szokott kapni. Olyan fintorokat tud vágni olykor, hogy könnyezünk a röhögéstől. (De élvezi, mert amint lenyelte, és túlvan a fintorgáson, nyitja újra a száját, hogy kér még. :) )
Az emberiség régóta keresi annak a bizonyítékát, hogy nem vagyunk egyedül. Ha megtalálja, azzal gyökeresen megváltozik az életünk. De vajon, jó, vagy rossz hírek várnak-e ránk?
Morgan Freeman: A féreglyukon át
Az Oscar-díjas színész, Morgan Freeman a producere, a házigazdája és a narrátora a Discovery Science legújabb sorozatának, amely a világegyetem legnagyobb rejtélyeire keres magyarázatot. A "Morgan Freeman: a féreglyukon át" című sorozat az univerzum nagy kérdéseire koncentrál. Egyedül vagyunk-e a világegyetemben? Honnan származunk? Van-e élet más bolygókon? A sorozat a NASA és különböző magánvállalatok legfrissebb eredményeit, valamint a tudósok és a kutatók legújabb elméleteit felhasználva vizsgálja meg a fekete lyukakhoz, a bolygók gyarmatosításához, illetve a húrelmélethez kötődő teóriákat. A világűr megszállottjának társaságában rácsodálkozhatunk a valóságra, ami bolygónkat körülveszi.
A harmadik évad további részei itt
Eins zwei Polizei
Ja ja ja was ist los was ist das ;)(Egyébként meg a Simon Wiesenthal Központ magánrendőrsége gyakorlatozik a 90 éven felüli náci háborús bűnösök elfogására...)niof | 2013.05.16. 18:47:20Rosszul van írva a postszöveg! A helyes verzió: Simon Vizestál .

Nigériai Megasztár
the thing | 2013.05.17. 03:21:35Gusztustalan majmok!

Cserdi polgármestere Köcsögmentesítési napok néven szervezett bűnmegelőzési programot
Az Amnesty International az akció miatt szerdán nyílt levelet írt a polgármesternek, amelyben azt írták, a kezdeményezés "buta, homofób és rasszista".norbertvincze | 2014.12.24. 02:17:53hát ja

Ők is megtervezték itt a Ladájukat ;) és jól leültették... csak az a fránya fekvőrendőr ne lenne!
rámnémetnemlelelmenteménmár | 2013.05.21. 12:31:24Na az ilyen nem sok pénzt költött "tuningfelszerelésre".Lefújta spray-vel a hátsó lámpáit,meg szétvágta a rugóit.Ha költött volna,akkor igényesen csinálta volna meg.Egy szép felni,állítható futómű vagy airride.
Ez gányolás,ami nem mellesleg életveszélyes is.

Az úszó erdő - a brit SS Ayrfield gőzhajó Sydney partjainál
Ravennë | 2013.05.15. 16:45:27Belaknám.

„Úgy utálom ezt, hogy tíz perccel átcsúszik ez a kibaszott híradó, és itt ezzel kell szórakozni.”

Kalinkat :)
Peters | 2013.05.16. 22:57:45http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5WpYWpN0VXU#t=158s
Ez jutott eszembe

Isti, a Superman
cila | 2013.05.15. 18:56:36avagy: Mozgó teher alá ne állj! :)









