
Gravity
Októbertől játsszák a mozikban Alfonso Cuarón mexikói rendező Gravity (Gravitáció) című űrkatasztrófafilmjét. A sci-fi két asztronautája (Sandra Bullock és George Clooney) az űrben sodródik, miután űrállomásuk megsérül. A film végére kiderül, vajon sikerül-e visszajutniuk a Földre.
„Én kértem jeget a whiskymbe, de ez azért nevetséges!”
Porcelanbaba | 2013.05.15. 23:09:26:D olyan aranyos

National Geographic Traveler Magazine: 2013 Photo Contest
Ravennë | 2013.05.16. 15:10:46Ha szavazni kellene nekem pont az artos posztképen lévő 3 kép, illetve a 14-es lenne a befutó. A best mind közül, pedig a rájás fotó. :)
(ja, hogy nem kérdeztétek? leülök, kettes)

Legálisan vágják át, húzzák le az embereket
Bennetek felmerült a kérdés, hogy miért bohóckodnak ezek az emberek a tévében, ha egyszer a kezükben van a pénzteremtő energia? Saját magukon miért nem alkalmazzák? Persze jöhet a duma, hogy segíteni akarnak, és csak ezért csinálják. De akkor miért nem ingyen segítenek? Hogyan képesek tükörbe nézni anélkül, hogy szembeköpnék magukat? Holott nemegyszer megfigyelhető, amint elröhögik magukat, mivel ők sem képesek mindig kibírni azt a sok baromságot, ami elhagyja a szájukat.Nas | 2013.05.16. 09:35:38De ezek után mit tudnak felhozni a mentségükre...? Hogy oda van írva apró betűkkel, hogy nem valódi a dolog...? O.o

Rémi Gaillard és a rend éber őrei :D
cappuccinox | 2013.05.18. 19:37:15Az a legjobb, hogy ezek csak apró szívatások, mégis végig röhögöd az egészet.... Lütyő őrmester kellett volna még partnernek.

Eladó az ország leghíresebb döglött legye. Jelenleg 9 999 900 000 Ft-ért! :D
közlegény | 2013.05.14. 22:43:27még ha új lenne, de így...

GeoGuessr - kikerülsz valahova a Google Street View világába, és meg kell tippelni, hogy hol vagy.
Ravennë | 2013.05.14. 20:53:2910 perc alatt bejártam az egész világot... és a taft tényleg tart!

Gyíkusz kitekattusz :)
Ravennë | 2013.08.23. 01:40:59A végén, hogy elcsúszott a banánhéjon. ;D

Már 78 ezren jelentkeztek a 4 helyre. Ezen az oldalon látható a jelentkezők 1 perces motivációs videója. A tied köztük van?
cappuccinox | 2013.05.18. 19:44:06Minek elmenni, amikor elég itt egy atomháború és pont ugyanolyan lesz a Föld, mint a Mars. Magyarok meg persze hogy kevesen mennek, hiszen ott nincs túró rudi : )))

Nem mese! Így elkerülhető a szúnyogcsípés
Ti hisztek benne? Próbálta esetleg már valaki?bungle | 2015.01.14. 12:06:00http://index.hu/tudomany/til/2015/01/14/a_szunyogok_a_nullas_vert_szeretik/










http://youtu.be/kTG0ZgDd4HU