
„Csak jöttem megnézni, hogy haladnak a munkálatok.”

Szerintem kacsa ;)
majmolom | 2014.06.18. 23:22:38Mint egy zerg rush! :-)

Hogy a búúúúúúbánatba ment oda fel?
SilAsh | 2014.06.19. 00:06:02Kistehén korában sokat ült a fa tetején. De nem akart többé kistehén lenni, hanem inkább hegedűs. :D

Mindennapi hősködés jól
Ditpet | 2014.06.19. 14:35:23Igazad van, hogy nem jól közelítették meg a célpontot. De szerintem egy pizzának nagyobb az "élvezeti értéke". Nem éltem utcán, úgyhogy nem ismerem a körülményeket, de szerintem egy pizzához sokkal ritkábban jut hozzá egy hajléktalan. Jobban megmarad az emlékezetében. Párizsis szendvicset esetleg szállókon, vagy krisnásoktól, szeretetszolgálatoktól gyakrabban kaphat.

„Te most nekem ugatsz?” :)
Nusihusi | 2014.06.18. 21:32:05Leugatja a gazdi a kutyát:)

Német képviselőnő beszéde Merkel árulásáról
A Washington-i döntéshozók keményen dolgoznak azon, hogy felhúzzák a vasfüggönyt Berlin és Moszkva között. Így akarják megakadályozni az eurázsiai térség kereskedelmi integrációját.
Merkel eltitkolja, hogy gazdag ukrán oligarchák, csakúgy, mint a tálibok vezetői Afganisztánban, finanszírozzák magánhadseregeiket. Eltitkolja, hogy szégyentelenül fosztogatják az országot, miközben a lakosság zöme nyomasztó szegénységben él. Olyan szegélységben, ami csak tovább nő az Európa és az IMF által elrendelt megszorítások miatt.
Eltitkolja, hogy még mindig jobboldali fegyveres csoportok vannak a Majdanon.Revanor | 2014.07.01. 10:59:38Na arról, hogy ki az áruló, meg ki milyen érdekeket is képvisel lehetne még vitatkozni frau Sahra 'putyinbérenc' Wagenknecht...

Nana a border collie, egyensúlyoz...

Lenyűgöző légifotók
lilaflexninja | 2014.06.19. 07:40:26És gondold el, hogy ha abban az időben tudtak volna repülni, amikor még adtak az épületek és parkok szépségére, szóval látták volna felülről is amit csinálnak, na akkor milyen épületeket és parkokat terveztek volna.

Ezekkel a trappmancsokkal bekerülhet a Hülye Járások Minisztériumába. :)
eospower | 2014.06.20. 22:30:39Á inkább francia :D

Maci Laci, a futóedző ;)
eMTé | 2014.06.18. 22:21:23Ja, és akkor sem voltak nyugodtak, csak a futáshoz túl közel voltak a mackóhoz.










- a nő nem ember
- a medve nem játék :P :D