
A srác, aki különleges órákat gyűjt

„Alig-alig eszik mától, a nagyétkű aligátor” ;)
Tooni | 2014.06.17. 15:47:25Állatkínzás?

Csajok? ;)
Botos Vendel | 2014.06.18. 00:48:54köszi tezsokám!!!!4444 májnem ingyen csináta!!!!444

Tudatmódosítás Közép-Kelet-Európában, kozmikusan titkos interaktivitás
Én csak két percig tudtam nézni, mert már módosították a tudatomat...
Ez lehet a Sárga Angyal modern változata

Nem minden esetben jobb gumi nélkül... :D
Szancso | 2014.06.17. 18:02:23Belső íven, előz a külső. :)

Drasztikus fogyókúra: ilyen volt, ilyen lett
nagydee | 2014.06.18. 17:57:07modellkedik ő most is, anorexiaellenes hirdetések, műsorok, fellépések.
kell az elrettentő példa is...

A zord külső, angyali hangot takar :)
DarthSith | 2014.06.17. 21:39:05Szegényt valaki gyerekkorában jól tökönrúghatta...

Az élet kegyetlen... (:D)
cila | 2014.06.26. 22:00:17Tényleg. Ha jól számolunk, utólérheti még időben.

A devizahitelesek akár 300 Mrd-ot nyerhetnek
A bankok százmilliárdokat buktak, és most már a kormánynak is lépnie kell a devizahitelesek ügyében. Olyan elveket határozott meg a Kúria az egyoldalú kamatemelések tisztességtelenségének meghatározásához, amelyenek „nagyon kevés szerződés fog megfelelni„, mondta a legfelsőbb bíróság illetékese.FatSnakeFoot | 2014.06.27. 16:39:30http://index.hu/gazdasag/2014/06/27/itt_a_devizahiteles_torveny/
"Felkerült a parlament honlapjára a kormány várva várt devizahiteles törvényjavaslata. Az rögtön kiderül belőle, hogy nemcsak a deviza-, hanem a forintalapú hitelekre, valamint a pénzügyi lízingszerződésekre is vonatkozik. A végtörlesztők viszont kimaradnak belőle."
Szóval, a forint hitelesek sem maradnak ki a jóból.:) De gondolom, ha így lesz, akkor visszautasítják majd, mert a "köcsög deviza hitelesek miatt nem fogok szopni"...
Ez viszont érdekes és ebből még lehetnek gondok és újabb perek:
"a fenti kérdésekkel foglalkozó pereket a törvény leállítja, és a végrehajtásokat felfüggeszti"- és az eddig befizetett perköltséget és egyéb kiadásokat ki fogja visszafizetni a károsultaknak(legyen az pénzintézet vagy magánszemély)?!










Azt tény, hogy nem szokványosak, de egy óraszerető embernek cseppet sem különlegesek.
De amúgy jópofa.