
A futópad veszélyes!
eospower | 2014.06.20. 22:10:58Gyorsan le is reagálták.
Nu, págágyi!
- Szia elefánt.
- Bye Alex! ;)Nas | 2014.06.17. 17:59:06Azért nem mondom, van önuralma (vagy nincs semmi életösztöne...) a csávónak. Ha felém megindulna egy 5 tonnás, mérges elefánt, biztos nem bárgyún vigyorogva fényképeznék, hanem futnék a legközelebbi fa mögé, ahogy bírok.

Távhívás lehet ;)
Hantaboy | 2014.06.18. 18:39:11https://www.youtube.com/watch?v=_v1qblSXiV8
Ennek a dallama nekem jobban tetszik...
A mai okos telefonokon már szerintem ilyen nem nagyon lehet csinálni...

Mekkora gyíkutya! :)
Findzs | 2014.06.16. 12:38:35az ősember kutyája :)

Kuss, én így szállok le!
palinkaman | 2014.06.16. 16:03:44Megtudta hová viszik...

Már a konyhában sincs tőlük biztonságban az ember.
Szerintetek kamu vagy valódi?
Ha már foci VB...
lilaflexninja | 2014.06.16. 10:18:23A posztkép olyan egy kicsit, mintha csirkét dugna! De azért igen, van ahol nem telik tescoponton gyűjtött focilabdára minden héten egy újra.
Ugyanez a téma, csak képekben: http://www.ng.hu/Magazin/magazincikk/2013/1302/fekete_foci

„Ezzel még nincs elintézve, hogy megetted a nagyit!” ;)
lilaflexninja | 2014.06.16. 12:03:47Tollas farkas és az anorexiás piroska. Gyönyörű!

Már majdnem annyi lóerős, mint az én kicsi pónim... ;)
Tooni | 2014.06.14. 14:07:45:D:D
Mi más mondhatna el többet egy cég szakértelméről, mint az ilyen autóritkaságokkal való foglalkozás?

Így talán nekünk is menne... :)
cila | 2014.06.26. 22:20:11"A futball egy egyszerű játék, huszonketten kergetik a labdát kilencven percen át, s végül a németek győznek” mondta egykoron az angol Gary Lineker. Az is igaz, hogy német még nem volt a világűrben. Jobb szeretnek talponállni









