
Kitömött bábuk népesítenek meg egy falut Japánban
Mikor Ayano Tsukimi, 11 évvel ezelőtt jobb körülmények reményében elhagyta szülőfaluját, és sok ott lakóval együtt nagyvárosokba költözött. Hosszú távolléte után hazatérve szomorúan látta, hogy egykor élettel teli otthona szinte kihalttá vált, így jött az a (szerintem) hátborzongató ötlete, hogy 350 db bábuval megnöveli az addig 37 lélekszámú falu népességét.
Jó kis átverés. :)
hawkeye | 2014.06.14. 11:37:58
Műhelytitok: az effajta videóknak legfeljebb 5 százaléka adásképes. Hiba azt gondolni, hogy "ott" érzékeny, kedves emberek vannak többségben.
Nézzétek meg a Just For Laughs Gags filmjeit a Tube-on! A kanadaiak 10 évvel ezelőtt általában nem vették rossznéven a hülyéskedést, átverést. Aztán mostanra odáig fajult a dolog, hogy az atrocitások miatt nem az "utca embere" az alany, hanem az azt eljátszó színész....

A szamurájok sem a régiek már. ;)

Joey a vízimádó macska :)
Szancso | 2014.06.13. 18:59:59A Ci(l)lit Bang, a macskanyelvet is tisztíccsa. :D

Budapestre tart az Uber, a taxisok rémálma
Európa-szerte tüntetnek a taxisok, utakat zárnak le, megbénítják a közlekedést. Mindezt egy okostelefonos applikáció, az Uber miatt, ami pár hete kapott 500 millió dolláros tőjeinjekciót, így a cég a világ legértékesebb startupja, 12 milliárd dollárra teszik a teljes értékét.
Egy nemrég indult magyar alkalmazás: iTaxik
Slagdeszka :)
norbertvincze | 2014.06.14. 20:48:24It will go on sale later in June for $5,850, but Flyboard owners can purchase a conversion kit for $2,675. The flying surfboard can be pre-ordered through Rocky Mountain Flyboard now.
http://rockymountainflyboard.com

Hódmezővásárhely kontra Szerencs
Ami az egyik helyen önbírákodás, és rendőri védelem, az a másik helyen teljesen törvényes.lilaflexninja | 2014.06.16. 12:16:41Nem vagyok ügyvéd vagy ilyesmi, de nem védi amúgy valami az albérlőt? mintha olyat hallottam volna, hogy ha a saját bútora van a bérleményben, akkor nem lehet kipakolni. Vagy ez hülyeség? Mondjuk amúgy hülyeség lenne, mert így meg pont a nem fizető albérlők lennének védve. Na de azért könnyű úgy, ha a főbérlőnek van jófajta ügyvéd kapcsolata. biztos kellett az albérlet valakinek többért tudták adni.

Nem igazán tudtam kategóriába sorolni :/
Bébz? Cikizzé? Hiánypótló termékizé?
Malefiftycent :D
sergi | 2014.06.13. 10:35:44pä»desiat halier (szlovákul az 50 fillér) :D

Cuki tengerimalac viaskodik a szaloncukorral :)
Nusihusi | 2014.06.14. 21:43:31És majd dől a karácsonyfa is vele együtt:)










Amúgy nagyon együtt tudok vele érezni.