
A vasárnapi nyitvatartásnak a zebrák is örülnek! ;)
(Állítólag a Tesco közelében táborozó vándorcirkuszból lépett meg egy rövid bevásárlás idejére).norbertvincze | 2016.05.06. 19:39:54https://www.rt.com/viral/341954-hippo-escapes-circus-spain/
Azok az áktozott hagymavágó nindzsák már megint itt vannak!
Csádi | 2016.04.15. 13:33:15Itt Izén nem találom, pedig azt hittem posztolva volt:
http://iddqd.blog.hu/2014/07/23/a_srac_aki_halott_apjaval_jatszik_a_versenypalyan
Ez alapján készült.
- Nézd már Mari, ez megint itt van, ez megint minket filmez!
- Ne törődj vele Gyuri!
- Hogy ne törődjek, hát wellness hétvége, fizetem, ez meg idejön azt filmez?!
Micsoda?? Leárazás van a cipőboltban??!
kissfreezer | 2016.04.13. 10:06:57Jellemző a mozdonyvezetőkre..., ha látnak maguk előtt egy jó seggű csajt, akkor azt muszáj megdudálni! Perverz állat

Tudtad, mi van a csörgőkígyó csörgőjében?
Szancso | 2016.04.12. 21:21:37Ha jobban megnézed, kompatibilis.
Mindegyikhez másikat használnak. ;)

Ezt kínos volt végignézni. Van még lejjebb?
lilaflexninja | 2016.04.26. 07:47:23Mert nem tudták, hogy fingások lesznek? Mert annyira élőben megy? Mert nem adott neki erre senki engedélyt? Hagyjuk már, mekkora féreg dolog ez!?

Egy kép és ami (munka) mögötte van
Erik Johansson fotómanipulációira még 2009-ben figyeltem fel, azóta is egyre jobb a srác!
Kormos Anett: Mit kerestek ti a címlapokon?
Állatira tele van már a hócipőm azokkal, akiknek a születését onnan datáljuk, amikor hozzámentek valakihez, aki gazdag. Hadd érezzek némi indulatot azokkal a seggüket vakargató teremtésekkel szemben, akik meg vannak győződve arról, hogy ők cégvezetők, műsorvezetők, mi több: női példaképek.Tomi Demo | 2016.04.06. 12:28:03Ebben teljesen egyetértünk. Itt a lényeg abban áll, hogy remek dolog az, ha látod, hogy ezek csak ideálok, ám az "átlag ember" az nem. Ezek a celebek pedig minimumként, elvárásként adják elő ezt a fittséges dolgot. Miközben nekik nagyjából ennyi dolguk van, hogy a kinézetükkel foglalkozzanak, um. erről szól az életük, és borzasztóan nem fair hasonló eredményeket elvárni azokkal a tömegekkel szemben, akiknek nem erről szól az életük. Ezáltal bizonyos frusztrációt eredményezve nőkben és férfiakban is.
Nyilván tegye meg az ember, amit tud a külseje és a fittsége érdekében, de ne kelljen már extrém prioritást ennek tulajdonítani, mindenek felett.

„Főnök, izé... ööö... van egy kis gond!”
mue | 2016.04.04. 09:17:52Ott vagyok egy helyszínen élőben, amikor éppen egy hajó bele fog fúródni 1 másodpercen belül a kikötőbe, de ez nem üti meg számomra érdeklődésem azon mércéjét, hogy oda is nézzek és saját szememmel nézzem végig az eseményt.
- piros melegítős férfi 0:23-nál

Így dúsítsd a vizet, hogy át tudja venni a biorezgéseidet!
A víznek ugyanolyan kettős spirál szerkezete van, mint a DNS-nek, ami nem lehet véletlen, hiszen mindkét természetes molekula nagyon fontos szerepet játszik az életfolyamatokban. Ezt igen szépen be lehet bizonyítani azzal, ha a saját biorezgéseinkre hangoljuk a vizet.
Végre igazi tudomány!csusza | 2016.04.04. 10:59:16Biztos nem annyi nehézfém és rozsda mint itt, nálunk a panelban :D









