
Nyári időszámítás, minek vagy?
Még az egészségünket is károsítja a dolog, amire igazából senkinek semmi szüksége, és aminek az ég világon semmi értelme. És megint mindjárt itt van.komcsi | 2016.03.31. 11:22:58Este meg korábban fel kell kapcsolniuk (közvilágítást is), szóval ez baromság.
Mindenki a forgalommal szembe közlekedik, nem csoda, ha mérgesek ;)
kalocsai.tamas | 2016.03.20. 11:53:31Az a megfigyelésem - és én ezt alapvetően jellembeli problémának tartom az embereknél - hogy az ilyenek egyrészt a legritkább esetben kérnek bocsánatot, másrészt az egész esetből rossz tanulságot vonnak le és eszük ágában sincs esetleg jobban odafigyelni a jövőben.
Nálunk az dívik ilyenkor, hogy a szabálytalankodó tol egy kövér gázt, hogy nehogy véletlenül esetleg a következő lámpánál egymás mellé állva a szemembe kelljen néznie - pedig nem ordibálok, nem fenyegetőzök, nem intek be az ilyeneknek, esetleg egy rövidet dudálok rájuk. Bátor emberek. :)

A leglátványosabb filmek 1927-től napjainkig
hawkeye | 2016.03.13. 08:54:47
Én is így gondolom...

Minden repülőre kéne egy ilyen óriás ejtőernyő! ;)
hawkeye | 2016.03.10. 12:19:24
Vajon egy A-380 mekkora ernyővel tudna hasonlóan landolni???

Még mindig Bécs a világ legélhetőbb városa a Mercer felmérés szerint (Budapest a 77.), ennek örömére itt egy kis ízelítő videó
Gerysama | 2016.02.27. 09:47:40Egy másik felmérés szerint meg Sydney a legélhetőbb város. Szal ezek a felmérések olyanok amiből tizenkettő egytucat.

A hangzás megfizethetetlen, minden másra ott a Master... izé... Visa card ;)
RT/TURBO | 2016.02.24. 21:34:18Gyönyörű az a gitár.

Jó étvágyat, gyárákek! :D
Nem értem miért kifogásolják! A műbeles virsli egészséges (főleg nyersen), hiszen finom maradékhúsból és sertésbőrkéből készül, fontos adalékanyagok hozzáadásával. Jó, hát az uborka nem túl nagy, de legalább nem akad a gyerek torkára, a kenyérben pedig finomított búzaliszt van, hát még a nevében is benne van: finomított, ennél finomabb már nem is lehetne!
Eközben a hanyatló nyugat egyik kórházában... Nem csoda, ha ott mindenki egészségtelen és dagadék!RT/TURBO | 2016.02.23. 12:01:43Szerintem ennek, (az ilyennek) mindegy milyen kutyája lenne.
Sajnos.

1 zenemű (Beethoven Holdfény szonátájának 3. tétele) - 2 zongora. Egy normál hangolású, és egy, aminek minden billentyűje ugyanazt a hangot szólaltatja meg.

Tényleg eljön a világbéke, ha mindenki vegán lesz?
norbertvincze | 2016.02.09. 19:01:03nem tudok mit hozzátenni a videóhoz :D inkább a videó második része lehet izgalmasabb, de erről lehet Nas tudna bővebben írogatni

Amikor drágul a benzin, szinte mindennek nő az ára. Ha viszont sokkal olcsóbb a gáz és a benzin, mint egy éve, miért nem olcsóbb minden?
Hantaboy | 2016.02.05. 22:47:58"Teszek arra, hogy mi a külföldi és mi nem. Ha olcsóbb és jobb egy külföldi termék, mint a magyar, akkor még szép, hogy megveszem. Állítsanak elő minőségi és jó áron eladható árut és akkor nem lesz gond.
Ennyi az egész, persz adót kivetni mindig könnyebb, mint gondolkodni."
Gratulálok, az ilyen hozzáállás teszi tönkre a magyar gazdaságot. Ha nem veszed meg a hazait, mert szerinted az import jobb és olcsóbb, akkor ne is várd, hogy a hazai javuljon, kevesebbe kerüljön. Ha nincs eladás, akkor nincs bevétel. Az árat próbálhatják csökkenteni, ami vagy a termék hígítása, vagy a dolgozók leépítése közül választható. Amiért megint csak nem fogod megvenni. Ez az ördögi kör idővel kinyírja a maradék hazai termelőket is, és akkor majd azon sírsz, hogy az állam nem tett semmit, hogy megvédje a haza gyártókat.
A fillérbaszóság ami miatt nem tudnak lépést tartani a hazai gyártók az importált szarokkal. Persze lehet, hogy keserű lessz az ember száj íze, hogy nem a 100 ft-al olcsóbb sonkát veszi és ízre lehet rosszabb, de a lejtőn nehezebb felmenni, mint lecsúszni...









