
Így is lehet tollakkal történetet "írni"

Így néz ki egy vita az interneten. ;)
Szancso | 2014.07.08. 18:19:19Széttépnélek, ha nem lenne ez a kapu! :)
Így lehetnénk olyan boldogok, mint az osztrákok
Minden magyarnak érdemes lenne leszállni a szürkemarháról, félretenni a csattanós ostort és a sztereotípiákat, és komolyan elgondolkodni a magyarság valóban fontos sorskérdéseiről. Az osztrákokkal sok a történelmi és kulturális hasonlóság, ráadásul annyival azért nem is gazdagabbak nálunk, rangsorban mégis sokkal boldogabbak nálunk. De akkor mi lehet boldogtalanságunk oka? Két magyar közgazdász összeszedte...közlegény | 2014.07.03. 16:38:07paradox, de attól érezzük magunkat jobban, ha panaszkodhatunk, siránkozhatunk (apróságokon, pláne ha nincs is igazán miért) és erre találunk a legkönnyebben hallgatóságot. Na ez a hungarikum, amit máshol nem értenek.
Közösségi oldalakon látottakból ítélve azt hisszük, hogy mindenki élete jobb a miénknél. Gondolkozz el rajta, vajon ez tényleg így van-e!? ;)izé012 | 2014.06.27. 12:54:33Magassarkú csokit? :-)
http://cruise-international.com/wp-content/uploads/2012/04/Gerry-Wilton-with-chocolate-shoe.gif

Bár a gitártörést hiányoltam belőle, de azért így is zúzósra sikerült...

Német képviselőnő beszéde Merkel árulásáról
A Washington-i döntéshozók keményen dolgoznak azon, hogy felhúzzák a vasfüggönyt Berlin és Moszkva között. Így akarják megakadályozni az eurázsiai térség kereskedelmi integrációját.
Merkel eltitkolja, hogy gazdag ukrán oligarchák, csakúgy, mint a tálibok vezetői Afganisztánban, finanszírozzák magánhadseregeiket. Eltitkolja, hogy szégyentelenül fosztogatják az országot, miközben a lakosság zöme nyomasztó szegénységben él. Olyan szegélységben, ami csak tovább nő az Európa és az IMF által elrendelt megszorítások miatt.
Eltitkolja, hogy még mindig jobboldali fegyveres csoportok vannak a Majdanon.Revanor | 2014.07.01. 10:59:38Na arról, hogy ki az áruló, meg ki milyen érdekeket is képvisel lehetne még vitatkozni frau Sahra 'putyinbérenc' Wagenknecht...

Kuss, én így szállok le!
palinkaman | 2014.06.16. 16:03:44Megtudta hová viszik...

Így talán nekünk is menne... :)
cila | 2014.06.26. 22:20:11"A futball egy egyszerű játék, huszonketten kergetik a labdát kilencven percen át, s végül a németek győznek” mondta egykoron az angol Gary Lineker. Az is igaz, hogy német még nem volt a világűrben. Jobb szeretnek talponállni

Kitömött bábuk népesítenek meg egy falut Japánban
Mikor Ayano Tsukimi, 11 évvel ezelőtt jobb körülmények reményében elhagyta szülőfaluját, és sok ott lakóval együtt nagyvárosokba költözött. Hosszú távolléte után hazatérve szomorúan látta, hogy egykor élettel teli otthona szinte kihalttá vált, így jött az a (szerintem) hátborzongató ötlete, hogy 350 db bábuval megnöveli az addig 37 lélekszámú falu népességét.sergi | 2014.06.16. 10:54:46Nem úgy néz ki a hölgy,mint a véres sportból a főgonosz? :)
Amúgy nagyon együtt tudok vele érezni.

Budapestre tart az Uber, a taxisok rémálma
Európa-szerte tüntetnek a taxisok, utakat zárnak le, megbénítják a közlekedést. Mindezt egy okostelefonos applikáció, az Uber miatt, ami pár hete kapott 500 millió dolláros tőjeinjekciót, így a cég a világ legértékesebb startupja, 12 milliárd dollárra teszik a teljes értékét.
Egy nemrég indult magyar alkalmazás: iTaxik









