
Így szánkóznak az orosz újgazdagok! ;)
gyocska | 2015.01.28. 08:54:29Ebből milyen jó reversed gif lenne! :D
Így néz ki egy felfordult jéghegy
Szancso | 2015.01.22. 18:54:36A sok eldobált üres Johnnie Walker-es üveg miatt lehet. ;)

De gyönyörű az északi fény! Lőjük szét! - gondolta a NASA. Valahogy így kezdődhetett az ASSP-projekt; nemsokára indulnak a rakéták.
hawkeye | 2015.01.20. 17:10:40
Malícia + irónia volt....

Így tobzódnak a kínai milliárdosok kölykei
bungle | 2015.06.30. 16:06:51http://velvet.hu/elet/2015/06/30/igy_toltik_a_nyarat_az_instagram_leggazdagabb_gyerekei_galeria/

Behalt az üzlet, új műfajjal próbálkozik a pornókirály
A pornóipart kicsinálta az internet, olyannyira, hogy immár Kovács „Kovi” István is a standup-vasútra igyekszik ráugrani filmezés helyett. Tud elég szórakoztatóan prosztó lenni a legtöbb Oscar-díjat nyert magyar rendező?Tomi Demo | 2015.01.27. 11:08:03Az internet vágta tönkre? Persze, nyilván azért lettek azóta belőle sokan milliárdosok.
Inkább életszerűbb az a magyarázat, hogy Kovi nem túl dinamikus üzletileg, és nem tudott lépést tartani a korral.
A 2010-es években hiba próbálja erőlteti azt, ami a 90-es években működött, ma már más kell. Csak Ő ezt nem tudja követni. Annyit lépett előre a XXI. században, hogy már nem videó kazettára rögzít.
Ő jókor volt , jó időben. 1991-ben még nem nagyon volt konkurenciája, csak az a pár NDK-s film. És Ő ebben meg is ragadt. Annyi év tapasztalattal, ismeretséggel, "hírnévvel" szerintem inkább szégyen, hogy nem tud mit kezdeni.
Biztos, hogy lenne mit mesélnie, de sztendáposnak szerintem csapnivaló. Lassú, körülményes, ritmustalan, és legfőképpen unalmas.

Így tetriszezik egy profi: kb. egy robot sebességével nyomja! :)
vadonka | 2015.01.10. 07:39:57De úgy most, hogy lett ez az életcélja? Felkelt 10 évesen egyik reggel és eldöntötte, hogy tetris guru leszek ha felnövök! Vagy hogy? :)

Olvastatok már ennél együgyűbb dolgot idén? :D És lájkolják, meg tök komolyan hozzászólnak az emberek. A bankszövetség meg sírva kéri a receptet... ;)
Ahogy egy haverom írta: „én meg úgy csinálom, h az első héten 1ft-ot dobok a perselybe, a második héten 2-t, a harmadikon 4-et és így tovább. tehát hetente duplázok. könnyű! és karira van mindig kb 2.000.000.000.000.000 ft-om. abból megveszem a világot, de elszórom szilveszterkor. és aztán kezdhetem megint...”vadonka | 2015.01.07. 15:01:36Húúú, ez új. Tavaly még úgy volt, hogy ami kiemelt az 3% és arra nem vonatkozott az alap 1%, csak minden másra. Most akkor vagy emelték a 3-at 4-re vagy 1% mindenre van plusz 3% a kiemeltekre és így jön ki a 4. Mindenképpen kedvezőbb lett így. Sajna az élelmiszerüzletek nincsenek a kiemeltek között (vajon miért? :)) viszont a gyógyszertár/drogéria is sokat ki tud tenni. Pl. ha nagyszülőknek havi több 10e ft a gyógyszer az már szép kis összeg 4%-al számolva. De érdemes a tisztálkodószert ami drágább is rossmann-ba, dm-be venni pl. dezodor, sampon, stb.

Megyei matrica: így szívatja az autósokat a kormány

Így készült a világ legnagyobb úszó építménye
Prelude - a világ legnagyobb gázcseppfolyósító létesítménye
484m hosszú, 73m széles, 260ezer tonna fém (még az eredeti WTC tornyok anyagánál is több)RT/TURBO | 2014.12.25. 11:24:08Húha.....enyhe melegséget érzek szavaidon.... :)

Remember Me - 15 perces, eddig több mint 20 nemzetközi díjat kapott francia rövidfilm.
Az angolban attention whore-nak nevezik azokat az embereket, akik bármit képesek megtenni, csak foglalkozzanak velük, gondoljanak rájuk. A filmben szereplő férfi is hasonló figyeleméhségben szenved, csak nála fizikai tünetekkel jár a dolog: ha épp nem gondolnak rá, kezd eltűnni. Remekül párhuzamba lehet állítani őt és mindezt a közösségi oldalakat az életük minden apró részletével elárasztó, illetve az érdekesség látszatát folyamatosan, kényszeresen fenntartani igyekvő emberekkel.









