
Kutyafotós - Grizzlerre egy szívmonitor és egy kamera van szerelve, így, amikor izgatott, csinál egy képet
lilaflexninja | 2015.05.26. 11:55:45Sok válás lenne!
Így is elő lehet adni a témát!
palinkaman | 2015.05.10. 21:33:02Érdekes amúgy, hogy míg az egyetlen olyan könyvnek, ami évezredeken át íródott, és fennmaradt, és ma már szinte a Világ minden nyelvére lefordították kevésbé hisznek az emberek, mint egy szórólapnak, bulvárlapnak, regénynek, vagy történelmi könyvnek, amiket szintén emberek írtak. Mi is a különbség? Netán az, hogy mivel a Bibliában leírtak rávilágítanak arra, hogy a legtöbben nem vagyunk jó emberek, vagy lehetnénk jobbak is, csak éppen ezért tenni is kellene, ezért ezt elvetjük, és inkább hiszünk azoknak a könyveknek, amik azt mondják, hogy jól van ez így ahogy van, vagy ez van ezt kell szeretni.
A másik érdekes dolog, hogy általában olyanok alkotnak véleményt erről, akik nem is olvasták, mondván, hogy úgy is tudom mi van benne, mert láttam róla egyszer egy filmet. Pedig sok szakértő a Biblia tanulmányozására teszi fel az életét, és ki is tart neki.

Így megy a cicamosdás a fellegek felett ;)
Szancso | 2015.05.07. 18:16:08Legalább nem zuhany rá a tusolófej! :)

Hogy ne az őshonos erdeinket vágják már ki, csatlakozz az Oxyfa programba, vagy ültess magad Oxyfát! Így javát a faiparban értékesítheted, ágait eltüzelheted, hatalmas virágaiból pedig a szorgos méhek segítségével mézet is gyűjthetsz. Lombja sem vész kárba, hisz a növényevő állatoknak kitűnő táplálék! De ha ez túl nagy felelősség számodra, akár a cégre is bízhatod a fák nevelését és majdan értékesítését amiből később természetesen megkapod a részesedést.
Tudtad, hogy az Oxyfa újranő, ha kivágod? Többször is, és ez az a tulajdonsága, ami miatt egyébként befektetésnek sem utolsó - egyszer elülteted, és többször kitermeled a faanyagát! Eleinte 6 év a vágásérett kor, de ezt követően már csak 4 évet kell várnod, hogy tuskóról újrahajtson akár 5x is.
Tudj meg többet a honlapról!Tooni | 2015.06.02. 16:33:27Igen, a válasz az érdekelt, köszönöm!

Így NE neveld a (kínai házi)sárkányodat! ;)
Spion0025 | 2015.05.11. 18:36:37Most egy dalocska jutott az eszembe. Bumm a fejbe.....

Hogyan készíts hungarocelből fémet? Így.

Már csak a belsejét kellene így megcsinálni... :)
lilaflexninja | 2015.04.15. 07:45:17Én eleve nem nyalogatom le azt a buzi fém izét. De szerintem csak nálunk divat ez, még a hiányos időkből maradhatott, hogy megesszük azt is, mert ki van fizetve.
A natgeo újságban is volt szó erről, ott azt írták, hogy egy évben annyi joghurtot dobnak így ki a tetőhöz tapadva, amennyit az Usa (asszem) fogyaszt egy évben. És azért így elgondolkodtató, hogy rossz ötlet-e vagy sem.

Így nézne ki a Föld, ha az összes jég elolvadna
lilaflexninja | 2015.04.09. 07:05:49De jönnek a tudodkik és megveszik Magyarországot és elüldöznek minket!

Így veszítette el a fizikatanár az állását... (na jó, igazából nem rúgták ki)
Szancso | 2015.04.03. 19:27:14Bocs az off-ért! Tegnap láttam, és igazából nem értettem az arcvédő használatát. :)
Egy másik kamera állásból, talán érthető. :)
https://www.youtube.com/watch?v=ax2HRGd8Rcg

Carbon3D - szupergyors 3D-nyomtató, amit a Terminator 2 ihletett
Míg a hagyományos 3D-nyomtatók vékony rétegekből állítják elő a tárgyakat (ez lehet például műanyagból vagy összeragasztott porból), addig a Carbon3D CLIP nevű technológia fotopolimerizációs, vagyis fényre keményedő gyantát használ a tárgyak előállításához, így egy hagyományos 3D-nyomtatónál akár százszor gyorsabban dolgozik.izébigyó | 2015.03.18. 15:46:04http://index.hu/tech/2015/03/18/es_most_nezzuk_meg_az_eddigi_legmenobb_3d_nyomtatot/









