
Jön a démoni kisbolygó
A sötétség egyiptomi istenéről elnevezett kisbolygó, az Apophis január 9-én lesz ismét földközelben. A csillagászok abban bíznak, hogy a mostani megfigyelések alapján meg tudják mondani, becsapódik-e a Földbe a közel 300 méteres test 2036-ban.
Ruszki ultra csajok
ismeretlen | 2013.01.08. 07:37:57De ki nem szarja le, hogy mi a nevük az ilyen barmoknak? Tök mindegy hogy hool vagy ultra, vagy hogy becézik magukat. Barmok és kész. Eleve összebunyózni azért mert utáljuk egymást, mert a másik más csapat drukkere (tudom ez mélyen gyökerezik az ilyen barmokban, nem a fociról szól, olyan mint régen ahogy a németek-franciák-angolok háborúztak egymással állandóan. Csak akkor hagyják ki belőle a focit. Vagy nekem mindegy, mert így sem úgy sem szeretem a focit.)
Korrekt box? tényleg? A korrekt box az, amikor valaki, ha ledől a földre, ott hagyom. Az állat meg az, aki a földön fekvő embert üti, rúgja, tapos a fején. (még mindig és sose fogom megérteni, hogy miért kell valaki fejét rugdosni, belehalhat szerencsétlen) Szóval én az ilyenen helyből lobotómát hajtanék végre, többet legalább nem viselkedne így. Az ilyen ember ne csináljon gyereket, ne éljen normális emberek között.

Dupla dobos mosógép. Garantáltan nem vízköves :)
AVIREX | 2013.01.04. 12:51:47Majd figyelj csak jól, aztán meglásd a sok unatkozó nyuggerből lesz hamarosan itt a nagyitroll és papitroll is! :D

NA EZT MOST FEJEZZÉTEK BE DE AZONNAL!
Rejtő | 2012.12.24. 08:15:12ezt a szöveget olvasni kell?

Beszáradt az orra, most nyálazza :D
Botos Vendel | 2012.12.16. 00:00:53de hjiszen ez én vagyok!!!!!!4444

Most lebukott a cicus :)
ismeretlen | 2012.12.04. 08:14:38Egy olyan filmre én is kiváncsi lennék, ami bemutatja egy igazi macska egy napját. Merre lófrál, mit csinál.

Azok a szempillák! :D Kettőt pislog és kész a szélvihar (amiket úgyis nőkről neveznek el, javaslom a következő magyar tornádót nevezzék el Tüncikének!)
Az „ügy” hátterében az áll, hogy Kiszel Tüncike megsértődött Puzsér Robika fikkantására (2:05-től), az RTL Klub nagy örömére, akinek legalább most van miről „riportot” készítenie.bungle | 2014.06.20. 13:41:45Vigyázat, vizuális környezetszennyezés következik, óvatosan a szemekkel!
www.hir24.hu/bulvar/2014/06/18/hupsz-majdnem-kibuggyant-kiszel-tunde-melle/

Mivel sok szó esett mostanában az Izén a szociális juttatásokról, tessék egy kis statisztika. A saját kassza menüpont is érdekes lehet...
McRommel | 2012.11.28. 10:17:23Azt a "szociális védelem" kiadást lazán le lehetne redukálni, ha munkára fognánk/kitakarítanánk pár retket.Egyből pluszban lenne a brifkó.

Autómosás extrával
yushuf | 2012.11.27. 20:15:49Ezt kimormolták rendesen :O)))

Elérkezett az új kitántorgás kora
Minden hetedik magyar fiatal arra készül, hogy elhagyja az országot, London már ma a világ ötödik legnagyobb magyar városa, tavaly csak Németországot hódmezővásárhelynyien választották, az országból regisztráltan elvándorlók aránya néhány év alatt megkétszereződött. Nem ez lesz a történelemben az első magyar exodus: nagyjából száz éve ugyanez volt a helyzet, akkor harminc év alatt a lakosok mintegy tíz százaléka hagyta el az országot. A célországok most mások, de a körülmények és az okok alig változtak.bungle | 2013.02.27. 17:51:24Mi igaz a kivándorlási parából?
http://index.hu/gazdasag/penzbeszel/2013/02/27/mi_igaz_a_kivandorlasi_parabol/










#troll