
Orbán betiltotta az Adj gázt! felvonulást
Mint arról már talán hallottatok, a magyar zsidók meggyilkolásának emlékére szervezett Élet Menetével egy napra szerveztek motoros felvonulást a Nemzeti Érzelmű Motorosok "Adj gázt" címmel.
Adj gázt!: Nem antiszemita felvonulást szerveztünk
Mi van, ti talán nem szoktatok pózolni a tükörben? ;)
Gabi69 | 2013.04.09. 22:43:33Hát én ezt nagyon nem értem!! Ott az a másik macska, tökre hasonlít rám, és még ugyan azt csinálja amit én! Hát milyez???? Macskamágia biztosan!

Mai tippelős: kattintás előtt írjátok meg, mi látható a képen!
bungle | 2013.04.12. 12:29:28Tényleg, tök olyan, mint egy elektromos dobszerkó! ;)
http://youtu.be/iIiirQrZRrQ?t=7s

Mai találgatós: mit visz a Lada?
Nusihusi | 2013.04.08. 01:36:08Guminőt vagy vibrit:)

Mai tippelős: ezmiez? Annyit elárulok, hogy nem hordozható rakétaindító!
gumikigyo | 2013.04.05. 22:56:02kamera,fényképezőgép állvány

A Little Eva katasztrófája
A 2. világháború idején lezuhant egy amerikai bombázó Ausztráliában. A gép személyzete hónapokig (!) bolyongott a vadonban, és képtelenek voltak kijutni, azt ették, amit találtak... Bear Grylls kismiska hozzájuk képest.zed911 | 2013.04.04. 12:23:19Ezt jó volt végigolvasni. Akkoriban még nem volt Bear Gryls sorozat így ma már ez rutinból menne mindenkinek... :D

Gyümölcstál
AVIREX | 2013.04.03. 14:48:15Ez tök jó! :))

Drágán megfizetjük a 10%-os árcsökkentést
Olcsóbb lett az áram és a gáz, akár panelt fűtünk, akár medencét. Nagy üzlet-e az energia? Befektetne 77 000 forintot évi 5000 forint kamatra? Pár év múlva talán sötét szobában gondolkodhat rajta.bungle | 2013.05.31. 23:12:43http://index.hu/gazdasag/2013/05/31/itt_a_hatalmas_pofon_a_rezsicsokkentesert/

Okostojás - világsikerű magyar találmány
A 32. Nemzetközi Logikai Játékok Találkozóján (IPP) az idei nagydíjat először a történelemben egy magyar tervező nyerte el. Az Okostojást már most a Rubik-kocka utódjaként emlegetik!
Cikkvandk | 2013.04.02. 19:33:57egyértelmű, h meg lehetne csinálni, csak szerintem a csávó vívódik most magában... a videó végefele mondja, h szeretné, h minőségi alapanyagból készülne, de így drága lenne, és nem jutna el mindenkihez. műanyag meg oké lenne, de lehet, h nem keltene olyan benyomást, mint a fa. mindenesetre én kipróbálnám a cuccot.

Beletört a multi bicskája a magyar üvegbetonba
Megtörtént az, amire a honi közvéleményben és szabadalmi szakmában is csak nagyon kevesen számítottak. Az üvegbeton feltalálója, Losonczi Áron maga alá gyűrte a találmányát elbitorló német multinacionális vállalatot, a HeidelbergCement AG-t.cripio | 2013.03.31. 16:14:17erről van szó:
http://ingatlanmagazin.com/epites-es-felujitas/egy-magyar-feltalalo-kalvariaja-kezdodhet-a-pixelbeton-gyartasa-is/










http://www.youtube.com/watch?v=kTCwCIie1hY
„Sem beszélni nem tudnak, sem azt nem tudják miért gyűlt össze a tömeg.
Mi a fenéért mentek oda? Talán ételosztásra jöttek? Talán csak balhézni? Halvány fogalmuk nincs miről van szó, de azért ők megjelennek és tiltakoznak.”
(Nem lustaság, csak már egy kicsit régi :P :))