
Az utolsó hegycsúcs (La última cima)
Hívják, de nem veszi fel. Egész életében elérhető volt, most meg nem válaszol. Mi történhetett? "A hegyimentők megtalálták annak a két hegymászónak a holttestét, akik most hétvégén tűntek el a Moncayón." Kirándulni ment a hegyekbe, és meghalt. 42 évesen. Róla szól ez a megragadó dokumentumfilm. Pablo Domínguezről, a katolikus papról, aki éjjel-nappali szolgálatot vállalt, aki ég és föld találkozási pontja volt, és ezt az emberek megérezték. A múlt tárul fel, hisz mindenki Pablóról beszél, mégis a jelen kérdéseire kapunk választ a szereplők szájából: Mi a boldogság? Lehet-e boldog, aki szenved? Van-e teljes élet? Mi a halál? 80 perc izgalom, 50 szereplő, spanyolos lendület, megragadó képek és zene, ráadásul nyomasztó légkör helyett derűs, őszinte, reménykeltő vallomások. Ez volt Pablo, és ilyen maga az élet.
Az MSZP jogilag nem is létezik!
Minda Zoltán a korrupt állami és igazságügyi rákosodások ellen küzd, amelyek fojtogatják Magyarországot. Most az MSZP szennyesét ásta elő, miszerint: "... az MSZP SOHASEM ALAKULT MEG szabályosan, az összes társadalmi szervezetre kötelező törvények szerint. Az igaz, hogy az MSZMP kongresszusán bejelentették, hogy a jövőben MSZP LESZ a jogutódjuk, de pl. még az alapítók (minimum tíz fő) neve sem állapítható meg az MSZP által a cégbíróságon jóval később bejegyeztetésre benyújtott iratokból...."
A tárgyalás teljes anyaga itt található (Minda kontra Demisz 2013.01.24)kissfreezer | 2013.01.26. 19:53:05Bár ok se léteznének!:)

Ablakmosás - rosszul csinálod!
Cableguy | 2013.01.24. 23:55:22Ahogy Hofi mondta:
Képzeld el, az idők szavára hallgatva, március 30-án a fürdőkádat televettem benzinnel.
Ne vigyorogj, te is televetted! Emlékszem, a kútnál, a sorban előttem álltál, ...egy óra múlva meg mögöttem...
Na képzeld el, televettem a kádat benzinnel. Na az agyam, az mindjárt lelökte a szíjat, képzeld el, ott a kádban a benzin, gondold el. Jajj! Anyósom meg leengedte, azt hitte, öblítővíz!
Hogy nem szakad rá a... Leengedi a benzint!!!
Úgy sajnáltam, ...hogy nem gyújtott rá.

Francba! Sok volt a fehérítő! ;)
hawkeye | 2013.01.20. 09:31:59
Nagyon jó!!!!

„Ne most! Figyelnek!” :)
Ravennë | 2013.01.16. 14:27:58Gyönyörű állat!

Biztosan ő ette meg a család kedvencét, Csőrikét, és most rossz a lelkiismerete.
adamka934 | 2013.01.16. 16:56:23Szerintem távirányítós a cicus :D

Na, most van bajban Don Pintér!
bungle | 2013.04.06. 12:04:06Gamedog küldte
URL: http://www.youtube.com/watch?v=GWztCioRosk
Szöveg: "Izrael népe
A zsidók nem fajgyűlölők. Fajtól függetlenül mindenkit alsóbbrendünek tekintenek aki nem zsidó."

Szaladj egérke, most már szabad vagy! (Végén a csattanót várjátok meg! ;))
Nusihusi | 2013.01.15. 00:16:06Házhoz szállítják az ebédet a sasnak:D

„Az én tabletem jobb fej, mint a tiéd!”
A Microsoftnál valakinek elgurult a tablete... izé.. tablettája. Meg hát ellopták az iPadjeiket, szóval most van gond...Nusihusi | 2013.01.11. 23:56:44Az a tabletta jó messzire gurult!!!XD

Egy újabb tenyérizzasztó post az őrült oroszoktól (vagy most ukránoktól? Mindegy...)










2) mivel a staff engedélyével kerülhetett fel, ezért szabadon letölthető
3) ne kötözködj hanem nézd meg :)