
Halálkeringő
Egy lecsúszott drogos, terhes, alkesz rendőrnőt meglátogat a nem túlzottan kedvelt ex-nyomozó apja. A látogatás ürügye a lánya harmincadik születésnapja. Az apa rövid idő alatt rájön, hogy Elza valami sötét titkot rejteget.
A filmet sok helyen tévesen drámának titulálják. Talán azok, akik hivatalosan is filmkritikusként dolgoznak, nem láttak még thrillert? Lehet, hogy nem gondoltak arra, hogy valaha is minőségi thrillert fognak készíteni a magyar filmiparban, és e miatt meg se fordult a fejükben, hogy ez esetleg nem dráma?
Az igen erős előzetes után én azt mondanám, hogy ez mégis végre sikerült. Jó szereplő gárdával, nem elbutított, és a média által megrontott készítőkkel ez igenis sikerült. Így tovább srácok, és sok szerencsét a filmhez!!
Imdb

Kattintás előtt tippeljetek, mi fog történni a videóban! Otthon ne próbáljátok ki!
( Ő kipróbálta. - T. )Nusihusi | 2010.01.02. 06:08:15Azt hittem az elején, hogy levágja valamelyikkel a tökétXD

Claudia Ficca és Davide Luciano: Kátyúk
rakloo | 2009.12.25. 16:49:10Höhö,itt nagyobbak a kátyúk.Egy kettővel olyan képet is lehetne csinálni amin épp úszik :D

Kutyák üdvözlik a frontról hazatérő gazdikat.

Vajon mire jó ez az izé? Kattintás előtt tippeket a kommentekbe! :)
newman | 2010.05.30. 08:49:20bazzeg, komolyan mondom tiszta horror volt ahogy szerencsétlen csirke vergődött a fogak között :d mindenesetre aligha törnek be vele a világpiacra :D

Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk, hogy kell kifogni a nagy halat. Kattintás előtt tippelj, hogy milyen halat fogott a horgász. :D
(tikshow is beküldte a fenti videót kicsit később, más szöveggel + egy cikket)Nusihusi | 2009.11.15. 23:13:55Valami orbitális vérmes hal lehet, ami akkora, mint a pasi:P

Szerintetek miért tartóztatták le ezt a bájos hölgyet?
Katt előtt tipp!bond | 2009.11.04. 09:38:07Mindent elhisztek, amit a szent tv mond - és ha nem csinált semmit? Mondjuk csak felmutatta a középső ujját, és a köcsög teherautósofőr így baszott ki vele (nem mintha egy ilyen poént kinéznék belőle). Vagy valamit félreértettek? Ti már fejbelőnétek, meg sütögetnétek. Gratulálok - egy hülye video miatt

Ugye ismerős mindenkinek a Pixar? (Akinek nem, az ne kattintson erre a posztra, semmilyen link nem segítene abban, hogy megértse eme paródiát.)
Na mármost a CollegeHumor (szerintem ehhez sem kell segítség) picit átgondolta a Pixar intrójának a "történetét".Schabee | 2009.10.30. 23:19:40ez nagyon tetszett

"Nyugi-nyugi, direkt volt... Mindig így fejezem be a gyakorlatot."
iw84u4t | 2009.10.16. 19:55:01Mostantól legalább összeszorított fogakkal is be tudja tolni a cigit a szájába...XD

2006 februárjában a Berlinben tartott 56.Nemzetközi Filmfesztiválon egy felhívást tettek közzé, melyben az alkotókat arra kérték fel, hogy készítsenek egy rövidfilmet az "Élelem, Íz, Éhség" témakörben.
Világszerte 3600 filmes csatlakozott a felhíváshoz.
Csak 32 filmet választottak ki ezek közül, hogy bemutassák a következő fesztiválon.
Ferdinand Dimadura "Chicken a la Carte" című filmje nyerte el ezek közül az első helyet a "Legnépszerűbb rövidfilm" - kategóriában.A rövidfilm igazán elgondolkodtató.zoli12 | 2009.10.22. 15:44:20itt látszik a csávó mekkora okos!!!!!! Semmi vagyona ,gondolom munka helye sincs és van kb. 8-10 kölyke + még kutyák is voltak! nem tom..ha én lennék ilyen helyzetben biztos nem csinálnék 8-10 éhes szájat. ja meg Magyar országon kinek kertes lakása van és jó munka helye még az sem mer csinálni gyereket!!!!!! mert itthon is mindenki úgy gondolkodna mint pl. a cigányok ,akkor az ország olyan lenne mint a videóban , úgy élnénk.....










Azért nem tudtam értelmezni, mert már az elején se értettem ,hogy mi az, hogy alap thriller típus. Kik, és hol emlegetik ezt így? Ez olyasmi, mint amikor azt mondják egy filmre, hogy lövöldözős, és akkor az az akció filmet takarja?
Komolyan én eddig soha senkitől nem hallottam, és nem is olvastam, ezt a kifejezést. Tényleg arra gondoltam, hogy egy film lehet, mert mint filmekkel kapcsolat kifejezést, eddig nem ismertem. (Jelentkezzen aki igen!)
Aztán azért jelentettem ki hogy teljes mértékben igazam van, mert te állítottad, hogy részben igazam van. Erre reflektáltam, hogy nem részben, teljesen. Nem vagyok olyan ember, mint amilyennek te gondolsz, az említett mondat alapján. Ez csak annyi, hogy a tényekkel alátámasztott állítással érvelnek hiszeknek. Ha ilyen nincs, és mégis kétségbe vonják az igazam, azt sértőnek tekintem. Ennyi.
Promóciós honlapon meg csak olyat állíthatnak, ami igaz, különben törvényt sértenek. Arról pedig valószínűleg hallanánk. Helyreigazítás, esetleg még pénzbüntetés is. Valószínűleg egy kezdőfilmes stáb, nem fogja megkockáztatni a pénzbüntetést.