Jövőre a genetikai elemzés annyira olcsó lesz, mint egy röntgenkép készítése, és hamarosan a mobilunkkal is elemezni tudjuk majd a környezetünkben lévő dns-mintákat - mondta Raymond McCauley informatikus biohekker, a Singularity University biotechnológiai karának vezetője.Nas | 2013.05.11. 15:49:05:DDD Hát igen. Önmagában csak a DNS szekvencia ismerete olyan mintha lenne egy kínai verseskötetünk, amiben látjuk a piktogramok sorrendjét, de fogalmunk sincs, hogy együtt mit jelentenek, egyáltalán hol kezdődik egy vers / versszak, és hol van vége... :)
Elindult a világ első napelemes kisvasútja - olcsó, környezetbarát, magyar.
nandras01 | 2013.05.05. 01:05:37úgy gondolom, hogy a kutatások jelenleg alapvetően a már bevált út minél hatékonyabb és gazdaságosabb felhasználása irányában folynak.
ezt tartom tévedésnek és zsákutcának.
elég késő van már ahhoz, hogy a részletes érveléshez kissé szétszórt legyek, ezért egy hasonlattal világítanám meg, hogy miben is látom a problémát:
a hajózás évezredekig arról szólt, hogy minél hatékonyabban használjuk a rendelkezésre álló energiát, a szelet.
folyamatosan fejlődött a hajótest kialakítása, a vitorlázat mennyisége és elosztása, a felhasznált anyagok minősége, a legénység kiképzése és hatékonysága.
és a hosszú fejlődés eredményeként megszületett a tengerek gyönyörű királynője, a clipper.
gyors volt, hatékony volt, elegáns volt.
aztán nagyhirtelen megjelent mellette egy büdös, koszos és ronda kis mitugrász- a gőzhajó.
és legyalázta királynőt.
nos, én erre az új gőzhajóra várok.

Drágán megfizetjük a 10%-os árcsökkentést
Olcsóbb lett az áram és a gáz, akár panelt fűtünk, akár medencét. Nagy üzlet-e az energia? Befektetne 77 000 forintot évi 5000 forint kamatra? Pár év múlva talán sötét szobában gondolkodhat rajta.bungle | 2013.05.31. 23:12:43http://index.hu/gazdasag/2013/05/31/itt_a_hatalmas_pofon_a_rezsicsokkentesert/

„Olyan gyönyörű vagy, mint Bosznia!” Hát nem romantikus? ;)
(Á)Gika, ne dőlj be az olcsó trükknek, pár hónap múlva úgyis megint megcsal! :Dbungle | 2012.10.05. 13:18:05Máris mém lett a Madách téri bocsánatkérés
http://index.hu/tech/mem/2012/10/04/maris_mem_lett_a_madach_teri_bocsanatkeres/
Ha olcsóbb internetet akarsz, költözz Magyarországra, vagy rendeld meg tőlünk! - ezzel a szlogennel reklámozza kedvezőbb árú internet csomagjait az új-zélandi Flip.adam10603 | 2012.09.16. 16:00:16Ha olcsó internetet akarsz, költözz egy szar helyre, vagy rendelt meg tőlünk. Szar helynek pedig Magyarországot választották a reklámban... szép!

Mai tippelős: mi ez?
eBay-en olcsóbb, ha valakinek szüksége van rá.robi0000016 | 2012.06.29. 23:16:08valamiféle illatos fingmegkötő lehet és véd némi fosástól is, feletébb hasznos.:D

Olcsó játék...
madmind | 2012.06.21. 14:14:47Ami pont nem valószínű, mert a vonatoknak direkt olyan a kialakításuk, hogyha alá esel, akkor ne halj meg, hanem menjen el a vonat a fejed felett. Mint az indiai videókon látszik is.

Egyenesben jó (veszélyes), de kanyarban veszélytelen (mivel azt nem lehet vele). „Olcsó” barkácsolás, drága temetés! :-D
brier | 2012.04.05. 11:02:33csak álljon is meg :)
A világ első „igazi” gyémánt gyűrűje - teljes egészében gyémántból. A 70 millió dolláros gyűrűt 1 évig tartott elkészíteni. Ha esetleg nem jó a hölgy ujjára, olcsóbb lefaragni az ujjából. ;)7sleeper | 2012.03.26. 19:54:41kizárt ;-)

Nem olcsó mulatság 2 zebra...
MatyiZeg | 2012.03.27. 10:12:37
NNa, bocs a késői válaszért, de Don Quijote földjén voltam (azért elég vicces, hogy pont az ilyen nevű kommentelővel csörtéztem az indulás előtti este).
Nyilván érdemi választ nem is vártál, a kérdéseid költőiek voltak. Sajnos én is így látom, persze van kivétel. Mindenki máshogy gondolkodik, ezt elfogadom, de a következetlenségtől kiráz a hideg, meg attól, ha valaki olyan témában okoskodik, amihez köze nincsen.









