
6 fok megváltoztathatja a világot - National Geographic gyorstalpaló az éghajlatváltozás hatásairól a globális átlaghőmérséklet emelkedés függvényében.
A 6 fok azért jelentős, mert az IPCC szerint az évszázad végére ennél is nagyobb mértékben emelkedhet a globális átlaghőmérséklet, és a földtörténet folyamán a 10 ezer évenkénti 5 foknál magasabb ütemű hőmérséklet változások tömeges kihalással jártak.
2. rész itt.
Hogy egy gránát mekkora felhajtást tud okozni... :D
Mordredd | 2011.05.05. 02:12:00Akinek nem lett volna elég, annak ajánlom ezt a kis gyűjteményt:
http://acidcow.com/video/18859-military_fail_compilation.html
A fentebbi videóval is itt találkoztam először. :D

Upsz. ;)
Egyébként az Egyesült Államok állítólag egy katonai műveletben végzett Oszama bin Ladennel. Ti elhiszitek?Tooni | 2011.05.31. 18:01:34http://noob.hu/2011/05/31/whereswally.jpg
kiszivárgott fotók a régóta keresett személy hullájáról...

Amerika...
baat | 2011.04.20. 12:51:32FERROBOND ! Az Ön ragasztója :D

Véget ért a Facebook LIKE nyereményjáték, a 35 nyertes a következő:
Alma József
Bazár Kata
Bekes Erika
Besenyei István
Borsi Zoltán
Dankó Zoltán
Ézsiás Ferenc
Farkas Sándor
Fejes Péter
Flach István
Frittman Kevin
Gali Tiborné Mariann
Gruber Renáta
Horváth Péter
Iglár Mónika
Incze Ágnes
Karsai Péter
Kovács Sándor
Juhász Renáta
Gyebnár Judit
Mihálovics Tamás
Németh Attila
Németh Roland
Nyilas Misi
Pálinkás Konrád
Pilván Adrián
Pogrányi Péter
Reiz Robert
Revesz Istvan
Sándor Imre
Suralik Dániel
Szász Márton
Szeleczki Katalin
Szőnyi Péter
Urbán Adrienn
Azt találtuk ki, hogy úgy lenne igazságos, ha mindenki megírná, az ajándékok közül (15 könyv, 10 cd és 10 db vásárlási utalvány) mit választana és azok a beérkezés időpontja szerint kerülnek kiosztásra (nem valószínű, hogy mind a 35 nyertes 30 különböző ajándékot választ). Szóval legyen szíves mindenki megírni itt a nevét/címét ill. hogy a nyeremények közül elsődlegesen ill. másodlagosan mit választana. :)
Gratulálunk a nyerteseknek, mindenkinek további jó Izélést, reméljük továbbra is terjesztitek az Izé hírét és minél több postot lájkoltok! Hamarosan újabb nyereményjáték indul, szóval érdemes sűrűbben visszanézni! :)DonLee | 2011.05.06. 17:01:41Tegnap meg kaptam postán a nyereményt köszönöm szépen !(D.Zoltán)

Japán a katasztrófa után 1 hónappal
Tooni | 2011.07.17. 19:27:41Egy épület tetejéről a part mellett: http://youtu.be/C6KGTizn9SI
A kettes erőműben nem okozott akkora kárt, mert az egy generációval fejlettebb volt:
http://www.japannewstoday.com/?tag=fukushima-daini-tsunami-analysis

Többet ésszel, mint ész nélkül... ;)
termi-nator | 2011.04.17. 22:05:08lehet hogy nem is lát

A játék végetért, köszönjük, hogy ilyen sokan játszottatok!
A nyertes kiszely usernevű megfejtőnk, akit értesítettünk is e-mailben.
Jó szórakozást kívánunk és reményeink szerint máskor is lesz ilyen játékunk!
----------------------------------------------------
Újra Hyperspace játék!
Szeretnél egy páros jegyet a jövő hét szombati Hyperspace-re?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és a plakátról letakart dj nevét, hogy nyerj egy páros belépőt a bulira!
Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!
Izé Facebook oldala
(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)
A játék szombat (április 9.) 22.00-ig tart!bungle | 2011.04.23. 09:45:04kiszely küldte:
URL: http://kiszelymate.blogspot.com/2011/04/hyperspace-15-hungexpo.html
Szöveg: "Sziasztok, én voltam a szerencsés, aki kimehetett a Hyperspace 15-re. Ez egy kis beszámoló, ha érdekesnek találjátok, pakoljátok ki!"

Az emberek többsége - valljuk be, elég csak pl. egy tegnapi post kommentjeit megnézni - aggodalmaskodva, pesszimistán tekint a világra. Túlnépesedés, nyomor, gazdasági válság, kimerülő energiaforrások, környezetszennyezés, klímaváltozás, természeti katasztrófák? Ugyan! Matt Ridley tudományos szakíró szerint ilyen jó dolgunk még sose volt, mint most, és a helyzet egyre csak javul!
"Sokan azt mondják, dilis vagyok, amiért szerintem a világ egyre jobb lesz, de a könyvben ismertetett statisztikák vagy adatok egyikét sem sikerült megcáfolni" - magyarázza.Nektek mi a véleményetek erről? :)bungle | 2011.04.11. 18:36:23www.funpic.hu/hu/kategoriak/reklamok/39839_minden-rendben?categoryId=18&position=&large=1

A háború "szépségei" :-(
Egy Afganisztánban állomásozó amerikai szakasz története, akik unalomból öldöstek civileket. (Nem amerikai-ellenességről szól a poszt szerintem, de érdemes talán azt is tudnunk, hogy nincs makulátlan, "becsületes" hadsereg sehol a világon.)A "Kill Team" saját készítésű fényképei a tényeket feltáró Rolling Stone magazinból.
Megrázó képek, csak erős idegzetűeknek!I. C. Wiener | 2011.04.01. 23:49:31Már háborúzni sem hagyják az embert rendesen :)










Köszönöm.