
Számos Budapest témájú videó készült az elmúlt időkben, azonban ez az első amely nem a nevezetességekre koncentrál. Az ismert helyszínek és épületek mellett városszerte találunk igazi kincseket, ezekből készült ez az összeállítás.
Budapest nevezetességek nélkül, avagy Budapest „landmarkless”
Zabaversenyben talán legyőznének az amcsik, de a videót elnézve pálinkaivásban tuti mi lennénk a befutók... ;)
TeeJay | 2014.06.03. 08:33:48én ismertem olyat aki reggel 6-kor műszak után úgy itta 2decis pohárban a kerítésszaggató 55fokost mint más az ásványvizet :) kispályásak ezek az amcsi emberek :)

A bűvész, aki ezúttal nem madarait, hanem saját magát tűnteti el.
velo | 2014.05.30. 23:53:39a mutatvány előtt nézzétek meg a lépcsőt... van egy elég széles hátulja, amiben simán el tud bújni míg olyan lelkiismeretesen rázzák a ponyvát.
1:06-kor "tűnik el" és azért is tartják olyan szélesre a leplet, hogy kényelmesen el tudjon mászni. 0:43-nál tisztán látszik, hogy a széknek nincs ülőlapja, átlátszanak a fények... A kínosan hosszúra sikeredett lepelrázogatás is azért van, hogy ne legyen feltűnő amíg olajra lép. A leplet meg a székbe épített szerkezet (ami látszik is 0:56-1:00 között) mozgatja sűrített levegővel, és ez az oka annak is, hogy a két ebben a részben segítő lefogja a székhez a leplet. Ennyi

Amikor a gyengébbik nemet bántalmazzák, hamar érkezik a segítség, azonban ellenkező esetben csak nevető arcokra talál a jelenet...
izé012 | 2014.07.03. 18:20:59Értem tehát nálad az a nőgyűlölő aki a férfiak egyenlőségéért kiáll.
Meg nálad az is nőgyűlölő aki egy férfiak bántalmazásáról szóló topikban a bármiféle magyarázat nélkül berakott másik videó elfogult mivoltát kritizálni merészeli.
Világos köszönöm! :-)
Egyébként fekete és kék kód:
http://www.ferfihang.hu/2012/07/13/feminista-vitatechnikak-shaming-language/
Az érvelés nem erősséged de elnézem neked. Ráadásul így nem kell a másik topikban sem kitenned magad annak a kellemetlen érzésnek h válaszolj a megbukott felvetéseidre. Látod milyen szép a világ ha érvelés helyett személyeskedsz? :-)

Kattintás előtt tipeljétek meg, szerintetek mi célt szolgál a képen látható tárgy!?
FIGYELEM! A videó 1:50-től megzavarhatja egyes „nézőink” lelki nyugalmát! ;)beela | 2014.05.26. 17:08:52Segédeszköz kígyókutatóknak, akik személyesen kivánják átélni, megérteni a vedlés mikéntjét.
Vagy segédeszköz boldog emberek számára, akik ki akarnak bújni a bőrükből örömükben.
Igaz, hogy ezek a zsenialitások a video megtekintése után csillámlottak elő elmémből.

Még nincs veszve semmi. A mai fiatalok körében is találni úriembereket.
hawkeye | 2014.05.22. 11:48:04
E fiúból politikus lesz, akárki meglássa.... :)

77 ezer rejtélyes videót találtak a YouTube-on
Véleményetek szerint, mi állhat a dolog mögött?.::JunKieEQ::. | 2014.05.21. 20:21:13Ezek csak az első mesterséges intelligencia (Matei) szelfiei.....
Ha éppen lakásvásárláson töröd a fejed, érdemes ide kattintani. Nagyon szép kis játszóházat találtam, az ára is türhető, most csupán 35 millió dollár. ;)Ravennë | 2014.05.19. 00:24:12Én azért a hét többi napjára is elfogadnám. :D

Mai tippelős: mire használják a képen látható tárgyat?
eMTé | 2014.05.12. 23:06:50jóóóó . no fika pls

UFO teszt a talibánon
niof | 2014.05.12. 19:46:34Csak egy makett...










Nem tudom, van azért a turista fotó és van a művészi fotó. A kettő szép, ha találkozik, de nem kötelező szerintem. Plusz valljuk be, rengeteg embernek lóg a nyakában az objektíves gép, mert az hasonlít a régi gépekre, de fingja nincs, miket lehet rajta állítani, vagy annak mi az értelme. A többségnek be van állítva a tekerentyű a piros fényképező ikonra, aztán mehet. És így is születnek azért jó képek. Meg, én pl. szoktam józsefvárosban, terézvárosban fényképezni, de szinte sose viszem magammal a jobb gépet, csak a kompaktot, egyrészt mert elfér a zsebemben, másrészt mert nem szeretnék sok időt tölteni az állítgatással, mert még a végén feltűnök valamelyik őslakosnak, hogy milyen gép van már a kezemben.
Na de ez is, mármint a japán stílus is egy stílus, a kompozíció is valami, a szépen komponált képek is valamik, mindegyik más.