
Mit csipogsz kisfiam?
vadonka | 2016.08.16. 16:43:17inhaled azaz belélegezte? azt meg, hogy a picsába sikerült? :)
Totál hülyét csinált Orbán rajongóiból egy facebookozó
3m3ricus | 2016.08.17. 09:19:04Egyébként szerintem anno ezért került nyílvánosságra Gyurcsány öszödi beszéde. Túl sok párttag érdekét sértette volna, ha megcsinálja, amit eltervezett. Az ország lehet, hogy jól járt volna, de pár stróman nem.

A Szíj Melinda szatyor az őszi szezon slágere
A francia Balenciaga közel félmillió forintért árulja a csíkos piacozós táskát.Traveller_x | 2016.08.08. 02:19:10Sajnálom hogy összeforrt a táska Szíj Melinda nevével, mert nem érdemli meg hogy ezzel savazzák. Én bírom azokat az embereket akik nem akarnak többnek tűnni, mint akik. Sokan beképzeltek, a pénz vagy a diploma miatt, de egy valamit megtanultam, attól hogy van pénzed, még lehetsz hülye, ugyanez igaz a diplomára is. Sajnos elég nagy számban vannak ismerősi körben is un. diplomás hülyék. Ők a sima hülyétől annyival rosszabbak, hogy még beképzeltek is. Én arcomon ég a bőr a kép készítője helyett. Shame on you haver....

Mit csinálsz, ha medve téved a táborodba? Ha őrült orosz vagy, simán megszelídíted.
SilAsh | 2016.08.05. 16:50:45Ez itt Maci Laci.

A rohamosztagosok nagyon érzik a ritmust
sergi | 2016.08.05. 12:45:54ez nagyon SZAAAAR

Ha az ember azt mondja gyere, akkor ezt kell csinálni
SilAsh | 2016.07.27. 18:30:23A nyalógép :D :D :D

Mit csinálhat a Mikulás, amikor éppen nem dolgozik?
közlegény | 2016.07.26. 15:03:04nyári mikuk

Te mit csinálnál ha a 70 milliós kocsid szélvédőjét betörné egy gördeszkás kölyök?
justil | 2016.07.24. 12:02:57Engem volt, hogy gyalogoskent majdnem elutottek. Igen, merges voltam. Igen, ezt a tudtara adtam a sofornek is, aki fasz volt, mert meg neki allt feljebb. Ennek ellenere nem azzal kezdtem/folytattam, hogy egy kezem ugyebe eso felteglaval betortem a szelvedojet. Az, hogy egy ferrarival vagy egy ezres suzukival tortenik mindez a dolog szempontjabol irrelevans.

Ez a csillag nem háborog, ha az előkertjében trombitálsz
közlegény | 2016.07.19. 12:49:30Ennio Morriconéra, nem biztos, hogy előbújt volna :)
amúgy jóarc :)

Napi cuki
hawkeye | 2016.07.19. 09:02:57
Fújjjj, micsoda ízlésed van.... :)
A macs sokkal aranyosabb, mint az általad favorizált állat.... :)









