
A következő megálló: COCKTOGON

Hogyan jussunk haza, ha zárva a végállomás
Kesztölc leghíresebb polgárával tele volt a média az ünnepekben: H. Tamás, aki a buliból hazafelé inkább ellopott egy buszt, hogy ne kelljen gyalogolnia Esztergomtól Kesztölcig. Balesetet nem okozott, és ha ő nem meséli el a sztorit és nem tesz a rendőrségen beismerő vallomást, valószínűleg soha nem derül ki, hogy került a helyközi Ikarus a kesztölci lovardához.
Pénzt és rombolást hoznak a turisták
A robbanásszerűen bővülő turizmus nemcsak hasznot hoz, de egyre nagyobb környezetszennyezést is. A kedvelt magyar helyeken is sok a szemét, és az is nagy hiba, hogy ugyanazon az útvonalon száguldanak le a hegyibringások és gyalogolnak a túrázók. Mindeközben Robin Hood egykori erdejében okosan kialakították, hogyan férjen meg mindenki egymás mellett úgy, hogy a környezet se menjen tönkre. Megnéztük, hogyan lehet fenntartható a turizmus...Purple | 2014.01.18. 11:07:36Paréjok.

Gömbhallal tépnek a delfinek
Böködik őket az orrukkal, azok mérget bocsátanak ki, az emlősök pedig ezt élvezik..::JunKieEQ::. | 2013.12.31. 14:01:28Búvárokat erőszakolgatnak, cuccoznak... Ez lesz, ha egy faj, túl nagy figyelmet kap a show-business-ben... :DDD

Az élet örömei :)
(Most akkor végül is a Coca Cola terhességet okoz? :P)RT/TURBO | 2013.12.24. 07:31:14Ha Whiskyt vagy Whiskeyt iszunk előtte,akkor nem!

Finn csoda, az sohase lesz nálunk
„Mivel a társadalom és a kormány is tudja, hogy a legjobbak tanítanak, rájuk is bízza, hogy hogyan, milyen módszerekkel, milyen tankönyvekből és milyen tanterv szerint gondoskodnak a gyerekek oktatásáról. Éppen ezért nincs központi ellenőrzés és tanfelügyelet, és a tanárok sem külső kényszerből képezik tovább magukat.”Emericus | 2013.12.17. 13:11:09Nos igen. Az oktatási rendszer átalakítását ott kellene kezdeni, hogy elhajtani a francba a sok alkalmatlan tanárt mindenféle végzettésg és tudományos cím mellőzésével, átalakítani a tananyagot a mai kornak megfelelően és persze a miniszteri vagy álomtitkári vízfejet erőteljesen leépíteni.

Megérkezett az okoskerék... már csak okos biciklisek kellenek. ;)
bungle | 2014.05.08. 11:03:40Kész az első okosbringa
http://index.hu/tech/2014/05/08/kesz_az_elso_okosbringa/

Munkanélküliség? Kit okolhatunk? Hawkins bátyánk elmondja.
cila | 2013.12.11. 14:51:28És miért ne szórakozzunk? Amíg nem olvastam a kommentedet, azt se tudtam, hogy létezik olyan, hogy Haiku. Inkább megdöbbentem, hogy milyen egyszerű a japán kultúra. Pl., ha olyanokat tudnék festeni japánul, mint, mondjuk:
Oly szép e hajnal
mint cseresznyefavirág
égre vetítve.
hajlonganának előttem a gésák? :D

Eddig azt hittem, hogy a vodka üti ki őket.

Csóknak egy kicsit túl szenvedélyesre sikerült. ;)
tool | 2013.12.05. 09:55:25huh, végig izgultam azon hogy leborítják a söröket, de szerencsére nem történt semmi komoly










http://www.delmagyar.hu/deak_istvan_95_evesen_is_a_bicikli_nyergeben/cikk/219/2181979/2.jpg