
Mire jó egy Diesel cipő? A reklám szerint nem futásra...
Zolibaba24 | 2012.02.11. 09:33:07SeggWay :D
Sokak szerint az internet egyik legjobb oldala a Kickstarter. A 2009 áprilisában alapított vállalkozás azt tűzte ki céljául, hogy segít pénzt szerezni azoknak az induló vállalkozásoknak és ötletgazdáknak, akik már kitalálták a frankót, de nincs pénzük megvalósítani azt. Tavaly több mint 27 000 művészeti, IT- és egyéb projektet támogattak összesen közel 100 millió dollár adománnyal. Persze már magyar koppintása is van.
A sikeres fejlesztések közül kiemelhető az Eyez kamerás szemüveg és a Sprite miniatűr műhold. A tavaly májusban elindított Diaspora nevű közösségi hálózat pár nap alatt 170 000 dollár adományt gyűjtött össze a Kickstarter segítségével. De szintén az oldalnak köszönhetően készült el a Pioneer One sci-fi sorozat is + rengeteg kisebb érdekességet is találunk, mint pl. ezt a Crypteks számzáras pendrive-ot, vagy az előző postban látható Zen Table-t, valamint filmeket, zenei albumokat, stb.bungle | 2014.08.13. 19:37:15www.dorkly.com/post/66182/how-to-run-a-successful-videogame-kickstarter

Nagyapó, kölcsönveszem egy kicsit a kisautód, csapatok vele egyet a hóban!
brier | 2012.02.08. 10:33:26papi rally level 100 XD

Farkasmama és kicsinye :)
Zolibaba24 | 2012.02.04. 12:18:18A kis cica megtudta mi az indián neve: Farkasokkal nyávogó

Mai cukizé: egy aranyos csíkos kiccica :)

Dark Vador és Jedi burger - nem égett egy kicsit oda az a Darth Vaderes hamburger? ;)

Pár éve még a Nintendo volt az örömforrás, manapság az iPod Touch ;) (Kicsit halk a videó, fülhallgatókat, hangfalakat max. hangerőre!)
+ bonus kép pár "csalódott" nyafinkáról (írjátok meg mit adnátok nekik idén karácsonyra ;))bungle | 2013.01.08. 14:14:19www.funpic.hu/hu/kategoriak/computer-internet/43518_ujabb-karacsonyi-nyafogok?mode=latest&position=0&large=1
Kanzi, a csimpánz imád sütögetni a szabadban. Dr. Sue Savage-Rumbaugh viselkedéskutató mellett nevelkedett és kicsi korától A tűz háborúja a kedvenc filmje, ami arról szól, hogyan fedezte fel az ősember a tüzet. Imádja a húst, a zöldségeket, de szívesen süt mályvacukrot is.meklén | 2012.01.01. 15:22:15Viktort lecserélném rá simán.

Budapest kicsit máshogy - Mészáros Tamás képei
Tooni | 2011.12.09. 13:18:55Jól van most már abbahagyhatjátok a hülyülést, na, hova tettétek az albumból a többi képet?

Azt hiszem a japánoktól magasabb szintre senki nem helyezi a driftet! Főleg ha ilyen kicsibe játszunk... :)









