
4 év után újra megtörtént: egy svéd község iskoláiban a fiúk átlagosan jobb jegyeket kapnak, mint a lányok.
Nem is 1, hanem rögtön 3 iskoláról van szó!
A felelős hatóságok most lázasan dolgoznak azon, hogy miként kezeljék ezt a problémát.
(Ezzel párhuzamosan, mintegy 5 500 svéd iskolában a lányok átlaga a jobb. De az persze rendjén van és nem szükséges kezelni.)
Te örülnél, ha a fiadat így megkülönböztetnék?
A Szürke ötven árnyalatának (boldog Valentin napot hölgyeim, most mutatják be!) köszönhetően a tinédzserlányok arra vágynak, hogy véresre verjék őket, és kikötözve töltsék napjaikat, halomszámra osztják meg a blogjaikon a nőverős gifeket, és sóhajtozva vágynak Mr. Grey-re. Sőt, akár pólón is szívesen viselnek megkötözött nőt (köszönhetően Dukai Reginának, őt akár én is „megpaskolnám”), amihez oda van írva: Mrs. Grey.
Az iskola nemcsak megbetegít, butává is tesz
Ditpet | 2015.02.13. 10:57:25Így van. Akkor teljesen természetes volt ez a köszönés, mint írtam. Mi ezt használtuk, mindenféle kommunista töltet nélkül. :D Ezzel is legalább fegyelmet tanul a gyerek, hogy köszönjön illedelmesen a felnőttnek.

Titán Soós József elárulja, mi okozta a vörösiszap-katasztrófát!
Wisniowiecki | 2015.02.06. 08:52:43Önérzetes kis latol

Magyar DJ szállította a nap tech-beégését, avagy okostévéhez nem feltétlenül jár okos felhasználó...
Élien | 2015.01.31. 17:20:57- Mi lesz, ha meghal a Bárány?
- Hozzák a Hamvait...

MMA kezdőknek? Hagynád magad gerincre vágni? ;)
lilaflexninja | 2015.01.26. 07:22:47Ez egy fokkal jobb, bár a nyakkendő kötés pont annyira érdekel, mint az MMA.

Tűzoltók szabadították ki saját művéből a nem túl okos holland művésznőt
Magyar cikk: Saját műve ölte meg kis híján a művésztCableguy | 2015.01.28. 22:54:04én benne hagytam volna ... tajgetosz pozitív a művésznő... Amúgy mi ebben a művészet. Az elmebetegség már művészeti ág?

De honnan jön a hang? :)
Nusihusi | 2015.01.15. 22:48:41Hogy néz, hogy mi törtnét:D Bezzeg itt nem volt fele akkora hó se:P

Jönnek a „plusz házak”- az ökoházak újgenerációja
Ez a norvég ökoház pl. háromszor annyi energiát termel, mint amennyire szüksége van, többlet teljesítményének köszönhetően akár egy elektromos autót is folyamatosan fel tud tölteni és a kertben lévő medence fűtésére is felhasználható.
Eközben itthon: A kormány utálja a rezsi barátját - környezetszennyezési adót vetnek ki a napelemrePHS | 2015.01.13. 22:06:123 eléggé rokon gondolat:
- Amikor a Sanyi a szomszédtól lopja az áramot, akkor ő is totál zöld és szinte nulla energia befektetésével szerintem sokkal magasabb szorzót tud felmutatni energiatermelés terén, főleg ha a vizet és a gázt is hasonló módon termeli.
- Szóval az épület 3x annyi energiát szív el a környezetétől mint amire szüksége van.
- Ha a szomszéd kertjébe szemetelek, meg oda küldöm át a kutyát a dolgát elvégezni, akkor kicsit álságos azzal felvágni, hogy milyen szép a pázsitom.

Rejtélyes alvókór terjed egy kazah faluban
Az érintettek váratlanul elszunnyadnak, majd akár napokig alszanak, később pedig emlékezetkiesésről, vagy néhány esetben hallucinációkról panaszkodnak. Amíg az állapot tart, lehetetlen felkelteni őket, noha úgy tűnik, mintha azok próbálnák kinyitni a szemüket.
Angol cikk
Magyar cikkvadonka | 2015.01.10. 08:04:39Ismerős a szitu. Középiskolában az órákon engem is rendszeresen elkapott egy hasonló rejtélyes kór :)










http://www.ferfihang.hu/2015/03/18/rontjak-a-fiuk-iskolai-teljesitmenyet-a-nemi-sztereotipiak/