
Egy kis mobiltelefon történelem.
ebay | 2011.04.10. 15:10:41nekem nokia 5230 van imádom.amugy a videobol hiányolom az érintőkijelzős telókat
Női rögbi bajnokság Irakban
Laci | 2008.05.01. 00:14:20Jaj de szép a női rögbi
ezen lehet csak röhögni.
Nem kell szégyelni Irakba,
tegyék csak a kirakatba.

Szerető, gondoskodó, bébisintér kerestetik! :D
mekszamnojz | 2008.03.31. 12:39:21nem, de ha neked van hozza gusztusod, akkor csatlakozz a klubba :P ( weeeeee :S )

Angelina Jolie vetélytársat kapott, bár leginkább Miss Röfire hasonlít a Muppet Showból... :P
"Szerinte a férfiak emberbőrbe bújt ördögök, akik időnként megosztják velünk, nőkkel az ágyukat, a pénztárcájukat és néha az életüket."
Kedves hölgy társaim!! Képzeljetek el egy olyan helyet, ahol minden hím fajnak tüskés rácson kell átjutnia, hogy ott lehessen. Képzeljétek el a manikürt, pedikürt meg még minden féle "kürt"-öt anélkül, hogy a kedves barátod kritizálná. Egy gyertyafényes vacsora a legjobb barátnőddel vagy éppen anyósoddal... ennél szebb dolgot nem lehet elképzelni! Hát most már elég a képzelődésből, száljunk le a Holdról!
Szaúd-Arábia megnyitotta első szállodáját csak nők részére!adamtheripper | 2010.02.08. 16:59:31kiváncsi vagyok ha elromlik a termosztát,ki javitja meg?!

Panaszkodtok, hogy csak üres fejű nők kerülnek fel az Izére. Na itt egy az okosabb fajtából...
Lundgren | 2008.06.11. 13:20:33assssztaaaamindenit...

Számitógép szőkéknek
Purple | 2008.03.25. 18:46:25betegek vagytok :D
Állítólag itt vannak a legjobb pasik: színészek, sportolók, modellek... (egy hölgy ismerősöm mutatta kérésemre, nem én nézek ilyeneket! :)). Lányok, most itt az alkalom, kibeszélhetitek a férfiakat, melyik kinek jön be, mije milyen, stb. :)
Boldog Nőnapot!!!nyuszicsibe | 2008.03.10. 17:10:31ohh jeee...csak így tovább :) ;) Igazán finik... :)

Ez az egyetlen nap, amikor a férfiak elismerik, hogy néha szoktak hibázni... ;)
És azt is elismerik még ezen a napon, hogy a nők tökéletesek. :)
Isten éltessen minden kedves hölgyet a mai napon! :)Schabee | 2008.03.09. 23:26:36váááá ez nagy
"Haver, a nőkkel jól vigyázz!"
Kezdjük a nőnapot a hetvenes évek szívtipró dzsigolójával, akit néha kis hazánk tengerének szirénei üldöznek kemping bicajjal. Hogy ki ő, maradjon meglepetés, annyit segítünk, hogy többek között Rubint Rékácska is óriási rajongója az úriembernek.bungle | 2011.01.27. 12:22:05"APABUNDIKISZÖKÖTT!!!" :DDDDDDDD









