
Ilyen barát mellett ellenségre már nincs is szükség... ;)
Szobabicikli | 2011.12.23. 18:38:35Degecica
Amalgamated Dynamics - Tom Woodruff Jr. és Alec Gillis szörnygyára.
Olyan filmekhez csináltak szörnyjelmezeket, animált lényeket, maszkokat, maketteket, mint az Alien sorozat, a Predator, AVP, Ahová lépek szörny terem, Evolúció, Csillagközi Invázió, vagy a Mortal Kombat. A teljes filmlista elérhető itt.
Az egyik legkeresetebb hollywoodi maszkmester és dizájner, amihez hozzányúl az általában jól sikerül. Legutóbbi filmek amikben "besegített": Skyline, A dolog, X-men: Az elsők, Gondozoo.Szancso | 2011.12.19. 17:46:27Szörny Rt. :)
Állatkísérletekben használt beagle kutyákat engednek szabadon. Ezek a blökik egész életüket kutatólaboratóriumi ketrecekben töltötték és most először lépnek a szabadba és látnak füvet és szaglásznak fákat.bungle | 2012.01.13. 20:41:48Valami rémlik... mintha már postot is küldött volna párszor! :D

Smart autó - stupid sofőr
originalcube | 2011.11.27. 12:50:55Nem tudom hogy most direkt parkolt e oda vagy sem de én tuti hívnék pár havert és fejre állítanánk a kicsi kocsit. Abból biztos tanulna a gazdája is hogy nem parkolhat akárhol következmények nélkül.

Ingyenes lépcsőzőgép szőkéknek
böoeee | 2011.11.15. 15:05:26Ha valaki élőben akar ilyesmit látni akkor menjen el az Ázsia Centerbe. Középen csak egy mozgólépcső van és az felfelé mozog de a kis kínaiak azon szaladgálnak lefelé is. Mondjuk elég lassan is mozog.

Hullám
vasútlépcső - Duisburg, NémetországSzancso | 2011.11.14. 19:41:04A függőleges spirál tetején kevesen vannak.:)

Szabálytalan a kocsik kitiltása Budapesten
Alig pár óra alatt kiderült, hogy a Fővárosi Önkormányzat saját rendeletét szegte meg azzal, hogy nem hagyott felkészülési időt az autósoknak, de ekkora a rendőrök már büntetni kezdték a piros és fekete környezetvédelmi matricás autókat.Neverhood | 2011.11.05. 20:07:21Sziasztok! Értem is meg igen nem!
Tehát az egészségünk érdekében azt mondhatja a rendőr, állítsa le a gépjármévét polgártárs mert mérgezi a levegőt, és szálljon fel a legközelebbi tömegközlekedési eszközre ami ugye díjtalan, mert ugye nem, és egy nyavajás elérhetőség sincs, hogy megkérdezhetnéd, az asszony vidéken van anyukájánál, jönne haza a gyerekkel, én láma vagyok, mit tehetünk?Persze a 6 db. vonaljegy amit vettem a kutyát sem érdekli és az a veszteség sem akik esetleg autójavításból élnek és lemondták a kuncsaftok,STB.? na mindegy vagyishogy nem!Nem szeretem a politikát ráadásul nem is követem mert nincs mit, de valamelyik TV- ben mintha valami országos autóútlezárásról lett vok valami hírek. Nem ez miatt volt mert kicsit beijedtek?
Neverhood

A természet csodái sorozatban: beporzás jól!
Nusihusi | 2011.11.04. 22:44:57Nagyon jó videó, újabb bizonyíték arra, hogy a természet csodálatos:)

Panda aranyzuhany (+ újabb bájos kacaj)
Nusihusi | 2011.11.03. 18:32:46Fúj:S A postszöveg viszont like, és a pandák is cukik:)

Nils Eisfeld - Lépcsők
Pumacska | 2011.10.17. 09:32:56Épp ezért volt a "csak" idézőjelek közt :)









