
Repülőgépből kiesett majd egy disznóólban ért földet - túlélte ;)
velo | 2014.02.17. 12:58:11még szerencse, hogy nem ütött agyon egy malacot...
Előbb-utóbb csak eljutnak a Holdra. ;)
nokia5700 | 2014.02.17. 14:04:03Baaaaaz........ nedves lett a tenyerem :P

„Már egy ideje körbe-körbe járunk... szerintem eltévedtünk!"
norbertvincze | 2014.01.30. 11:30:36https://scontent-a-iad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1690004_602844739812480_141946905_n.jpg

Diplomamentő program Tajgetosz-pozitívaknak
Háromszázezer forintnyi támogatást ad az állam azoknak, akik nem csupán általános- és középiskolás korukban, hanem a felsőoktatásban töltött évek alatt is magasról leszarták, hogy nyelvet tanuljanak. Még jó, hogy nem vagyok döntéshozó, mert tőlem mindössze tajgetoszi repjegyet kapnának. Csak oda.Nas | 2014.01.28. 15:44:34És ezt miért épp a 80. kommentemre írod...? Nem állítottam egyébként olyat, hogy az egyetemeken kizárólag hasznos tárgyakat oktatnának, épp azt mondtam, hogy ennyi erővel azokról is eldönthetnék a diákok, hogy melyiket szeretnék lehallgatni + hogy az érettséginek sem volt effektíve semmi "haszna" (olvasd már el a többi kommentemet is, mielőtt nekem támadsz). De nem is erről volt szó egyébként, hanem a nyelvvizsga-követelményről.
Azért a műszakin még mindig több hasznos tudást szedhetsz fel (ez rajtad is múlik...), mint egy gyengébb egyetemen. A gyakorlatot pedig nyilván nem pótolja semmilyen elméleti képzés, de ettől még egy szakmunkás nem fog tudni házat meg autómotort tervezni. Egyébként ahhoz képest, hogy szerinted mennyire szar volt a műszakin a képzés, az összes műszakis haveromnak már utolsó évben fix állása volt, úgy kapkodnak utánuk a cégek...akkor valamit csak tudhattak.

Ha másra nem is, erre talán jók lesznek az új stadionjaink. ;)
Ravennë | 2014.01.07. 16:09:56Ezt mondom mindig, mindenben meg kell találni a jót, fő a pozitív gondolkodás! ;D

Nincs is ilyen belmagasságú lakás. ;)
vadonka | 2013.11.11. 13:48:35longcatnak a földről is menne :)

Pattanj Palkó!
POC | 2013.11.11. 20:16:04Hát, ennek se a lábával van a baj úgy látom. :D

12000 láb magasságban ütközött két ejtőernyősöket szállító kisrepülő. A balesetet rögzítették!
Ravennë | 2013.11.05. 21:04:10Cserélték. ;)

Ismerjétek meg a Jakabszálláson található Magyarkertet.
(Talán még emlékeztek, itt épült az Alföld látványosssága, a 8 méter magas szánkódomb.)norbertvincze | 2013.09.24. 20:19:39:D

Szemlélődés sashátról :)









