
Nem olyan könnyű leszállni...

Félresikerült ugrás, szerencsés landolással

A landolást még gyakorolni kell

Kemény landolások

Nehéz landolások

Ez már nem is guruló, hanem repülő izé

Nem lettem volna az utasok helyében, mikor ez a gép 110 km/h-s keresztszélben landolt

Ilyen lenne a Pluto felszínén landolni

Magyar startup hozhatja el a pilótáknak a kiterjesztett valóságot

Ez az igazi extrém sport!
Ejtőernyős ugrás, ejtőernyő nélkül.bungle | 2016.08.04. 08:41:44http://index.hu/tudomany/2016/08/03/7600_meterrol_ugrott_ejtoernyo_nelkul_de_tulelte/










Ha veszélyesnek ítélték volna meg, akkor gondolom opciónak ott volt még, hogy visszafordul, de mivel sem tűzoltók, sem nagy készültség nem volt a kifutón, elvileg tudták mit csinálnak. (Legalábbis remélték, hogy tudják :D)