Preston Hill-t - a képen látható srácot - kicsapták a sulijából, mert birkózás közben a hüvelykujját feldugta ellenfele hátsójába. A történetben a legfurcsább, hogy állítólag ez egy elfogadott birkózó fogás. Anya, apa, köszönöm, hogy inkább kick-boxra írattatok be!clownessa | 2010.12.11. 18:11:24Nyilván a proktológusokat, urológusokat sem az az aberrált vágy hajtja, hogy "hűűű, de jó, turkálhatok más emberek végbelében" - Basszus én is erről beszélek. Amikor azt írtam, hogy nem normálisak, akkor azt úgy értettem, hogy nem éppen hétköznapi az érdeklődésük, mivel az orvosi szakmán belül is ez a szakterület vonzza őket. Ez valóban nem jön le az alapján, amit írtam, de most akkor ezt tisztáztuk.
Csak saját felelősségre, erős idegzetűeknek!!!
Szörnyű, hogy az állatkínzás divattá válik... (inkább nem írok ide mást....)bungle | 2016.03.04. 20:19:54Haverom tegnapi sztorija:
"Reggeli kutyasétáltatás közben találtam egy kóbor kutyát, chipolvasóért vissza, kivételesen volt is benne, és még a telefonszám is stimmelt, ráadásul fel is vették, és érte is jönnek majd délután, meglepő, de ok, ez rutin. No de ami ezután jött...
Miközben az elveszett kutyát próbáltam magamhoz édesgetni a Kis-Duna parton, hallom, hogy a saját kutyáim valamire nagyon rá vannak pörögve a nádasban, és a sokadik hívásra sem jönnek ki. Bemásztam, és jó mélyen elrejtve a bozótban, nehogy valaki véletlenül is megláthassa, találtam egy kis táskát. Benne egy még élő nyuszival! Valami aberrált, kretén seggfej, ahelyett, hogy elajándékozta, de legalább szabadjára engedte volna, kidobta a gondolom gyereknek vett nyulat, de úgy, hogy az ne szökhessen meg, és ott haljon szomjan. Úgy szeretném néha, ha megint lenne karóba húzás!"
Szerencsére azóta a nyuszi jó helyre került:
www.facebook.com/elsonyulmentoalapitvany/posts/1779302255624305

Önző (vagy inkább köcsög) disznók :D
Andy Riley-tól, "Az öngyilkos nyuszik" készítőjétől.Nusihusi | 2010.11.12. 15:06:28Személyes kedvencem az a malac, amelyik elzárja a vészkijáratot:D

Ne tökölj, inkább faragj töklámpást! ;)
...feco... | 2010.10.26. 22:30:56Amúgy szerintem ez egy szép szokás, két éve írhonban faragtunk tököt Halloween-kor, és tegnap láttam a Tesco-ban tököket...
megjött a kedvem farigcsálni...

Flame Painter (szerintem inkább füstre hasonlít...)
Kommentbe jöhetnek az alkotások. ;)microlab | 2010.09.03. 12:27:43http://www.escapemotions.com/experiments/flame/saved/Flame_20100903-122707.jpg

Schmuck Andor - Ez a mi városunk
Inkább a Megasztárbaizzadnajelentkezne...lb7 | 2010.08.29. 10:57:49Inkább meg sem nézem... biztos csak a hideg rázna
Az ausztráliai Selyemmadár sem ma kezdte a csajozást: takaros lugast épít, melyet telihord kék színű cuccokkal, amivel jól leveszi a tojót a lábáról. Más lugasépítőknek a piros bogyók váltak be inkább, hiszen más ország, más valuta ;)Chamy | 2010.08.23. 12:25:02http://konyves.blog.hu/2009/11/03/joe_quirk_prudek_es_paraznak_reszlet
Én itt hallottam először a lugasépítő madárról. E könyvben Joe Quirk többször is előszeretettel hozza fel példának a természet ezen teremtményeit párkapcsolati szempontból.

Újabb nagy arc: miért nem inkább a kilőtt golyót kapta el?
csigapori | 2010.07.21. 13:24:31Vagy 10x néztem meg a vidit de még mindig behugyozok rajta XDDDD

Potato seppuku! Potato-dono!
Tanulság: a növények élnek, egyetek inkább követ! :DTooni | 2012.02.10. 21:18:31http://www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/42146_redneck-krumplipucolas?mode=latest&position=1
Hú de kipróbálom holnap!!! :D

Tarantula sunrise - egy ütős (vagy inkább csípős?) koktél.
csildi | 2010.07.05. 09:33:35A poén az, hogy nekünk ez megbotránkoztató, meg azt mondjuk, hogy "Fúj, hogy bírja ezt meginni", de ez nekik teljesen normális. Olyan mint nekünk bármelyik koktél vagy ital. Mi undorodunk az ilyen dolgoktól, ők megeszik/megiszák.
Amit Ystro írt azt a rész én is láttam, de ha jól emlékszem az gyógyhatása miatt itták..legalábbis abból az edényből, amiben a kígyók voltak.
Volt egy háromrészes régi sorozat, amit be is tiltottak azt hiszem. Azokban a részekben, csak ilyenek szerepeltek. A legdurvább látvány az volt, amikor egy család két kölyök Husky kutya hasát vágtak fel, (miközben még élt a kutyus, elevenen) majd megfőzték és megették. Az nő, aki főzött a családjának, pedig úgy viselkedett és úgy trancsírozta szerencsétlen állatot, mintha egy csirke lenne a kezei között...de hát, náluk ez a normális.
Minden esetre én sem innám meg, az tuti...bár életemben egyszer megettem egy skorpiót egy vodkásüveg aljáról, de mentségemre legyen, előtte én ittam meg annak az üveg vodkának a felét amiben ázott. Akkor meg már mindegy volt. :D









