
Ilyen fura lábasházat még nem láttam...

Két úriember 4.1 trillió dollárnyi kamu kötvényt akart elhelyezni a vatikáni bankban. Bátor próbálkozásuk nem sikerült, mert az értékpapíron lévő értékesítő tele volt angol helyesírási hibákkal.

Budapest extrém helyekről fotózva
bungle | 2016.05.02. 16:22:18http://rtl.hu/rtlklub/fokusz/extrem-fotozas-budapest-ahogy-eddig-meg-nem-latta

Jurassic cicákok :)
Ha raptorok helyett macskák lettek volna a filmben.
Kifordul alólunk az ország
Lerohadt, lealjasodott, cinikus, züllött állapotokat lát nagyon sok helyen. Geszti Péter ezért gyakran rácsodálkozik arra, milyen idegenül mozog abban az országban, ahol azelőtt otthon érezte magát. Ha a radikalizmust kérik számon rajta, azt mondja: ő nem az a fiú, aki fölszedi az utcaköveket, hanem aki lerakja. És aki mindig azt keresi, mitől lesz jobb a holnap, mint a tegnap.lilaflexninja | 2014.07.31. 06:53:13Egyszerűen csak ő a legjobb, és ezt az amúgy csak a saját haverjaikat előrenyomó politikusaink is belátták. Mert nincs nála jobb marketinges, nincs nála jobb szövegíró (Ja Sziámi is kapott 500ezret, mert nála sincs jobb - bár nála tényleg fennáll a sábesz sapi, bár ő meg erre csak az utóbbi időben jött rá), nincs Gesztinél kreatívabb ember. Se a haverok, se valami bt. se esetleg ismeretlen tehetséges fiatalok. Lehet, hogy egy idő után, Geszti lesz A Nemzet Szövegírója, mindenki mást meg lelőnek, aki két sort rímbe farag. Na velem lehet is kezdeni:
Nincs gond Peti, semmi harag,
csak Te vagy ki rímet farag.
Idióta rímeiddel
jó hírünket messze vidd el!

Írj helyesen - teszteljétek helyesírásotokat!
AVIREX | 2014.02.21. 07:23:26Csokonaira simán rávágtam, hogy Janus Pannonius :D

Jó lesz nekünk, ha Kína épít magyar vasutat?
Dollármilliárdokkal dobálózik Kína, ha a régiónkat illető infrastrukturális beruházásokról van szó. Orbán Viktor pedig szívesen venné, ha Kína részt venne a közép-európai térség fejlesztésében, mivel szerinte az Európai Unió kiszállt a térség infrastrukturális beruházásainak finanszírozásából. A kínai pénz ugyanakkor nem helyettesítheti egy az egyben az uniós pénzeket, ráadásul kérdéses az is, hogy érdemes-e a kísérleti nyúl pozíciójába kerülnünk.Tooni | 2014.02.16. 16:39:59http://a.te.ervelesi.hibad.hu/hamis-okozat
"Magyarország létezik jogi személyként, tehát az parancsol neki, aki bejegyezte vagy akinél bejegyezték."

Kipufogóból itták a vizet a sivatagban a színészek
Érdekes videóval szeretné felhívni a Mercedes-Benz a hidrogén-hajtású, üzemanyagcellás modelljének tiszta működésére, ugyanis felkérték Diane Kruger színésznőt és Joshua Jackson színészt, hogy autókázzanak egyet a B-osztály F-Cell változatával az Egyesült Államok egyik legforróbb és legszárazabb helyén, a Death Valley Nemzeti Parkban. Innivalót viszont nem vihetnek magukkal, kizárólag a kipufogóból lecsöpögő, összegyűjtött vizet ihatják. Az szinte mellékes is, hogy mennyire fedi a valóságot, hogy az 50 Celsius-fokos melegben, csak ennyit ittak, a hangsúly tényleg azon van, hogy a hidrogén-hajtású autó működése közben csupán ivóvíz minőségű pára keletkezik. Az üzemanyagcellában elektrokémiai reakció révén a hidrogén és az oxigén áramot és hőt termelve vízzé alakul. A víz jelen esetben mint “melléktermék” távozik a kipuffogón keresztül.spd | 2014.02.10. 18:48:48"A hatótáv 3,7 kg-nyi hidrogéntöltettel 400 km-re elegendő"
Ha teszemazt 100km-t tettek meg, akkor 925g H2-t égettek el, ami 462,5 mol. Ehhez hozzájön ugyanennyi oxigénatom, ami 16g/moljával számolva 7400g. A kettő összesen 8325g, azaz nyolc liter három deci víz, amiből ketten azért el lehet lenni 100km-nyi furikázás idejéig...
(ha jól számoltam... 18 éve tanultam effélét utoljára, ha tévedtem, akkor kérlek javítsatok)
Hogyan álltak a szexhez nagyszüleink? Helyenként megdöbbentő, helyenként humoros dokumentumfilm egy mai napig sokak számára tabunak számító témáról.Ravennë | 2014.02.17. 03:50:08(...bár a videót szerintem a nap folyamán úgyis törlik youtube-ról :P)
Ettől féltem... az előzetesben sajnos szinte minden benne volt, sokkal többet vártam, hiányosnak éreztem az egészet. Az én mamám órákon keresztül képes mesélni a történeteit, elejétől a végéig érdekfeszítően... valahogy nem tudom elképzelni, hogy ezekből az idős nénikből-bácsikból nem jött ki több "csacsogás". Szerintem lennie kell ott még valaminek, ahonnét ez gyütt... ettől függetlenül nem bántam meg, hogy megnéztem, igazán aranyosak és megdöbbentően életerősek a szereplők. Az utolsó pár percen szakadtam, nem bírtam abbahagyni a vigyorgást... kár, hogy nem volt több ilyen része a filmnek.

Az utca trollja :D
Na jó, ez az ott lakóknak biztos nem ilyen vicces... a párkányi Kossuth utca lakosai ugyanis a téboly határára kerültek: egy nő ugyanis 14 éve bömbölteti Plácido Domingo áriáját, amit még két-három utcával arrébb is hallani lehet. Volt, aki pszichiátriai kezelésre szorult emiatt, az állandó zaj bizonyítottan egészségkárosodáshoz vezet. Mégsem lehet tenni semmit, hiszen a nő minden este pontban tízkor kikapcsolja a zenét, így nem szegi meg a törvényt. A lakók már az országgyűlésig mentek, tüntetést szerveztek, voltak, akik megdobálták a házát, elvágták a villanyvezetéket, de mindhiába. A nővel beszélni sem lehet, ugyanis egész nap be van zárkózva, vásárolni is éjszaka jár...
Ti mit tennétek a szomszédok helyében ilyen helyzetben?FatSnakeFoot | 2014.08.01. 20:11:26http://index.hu/kulfold/2014/08/01/csak_romak_vehetik_meg_a_zenelo_hazat/










:)