
Mai barkácsrovatunk témája: hogyan gyújtsuk meg a vízet?
Tippi 1990-ben született Namíbiában, szülei, Sylvie és Alain - mindketten franciák és mindketten fotográfusok -, régóta az állatok fényképezésének szentelték minden idejüket. A családnak jó ideig nem volt állandó otthona: a szabad természetben éltek, és hol itt, hol ott ütöttek tanyát Namíbia és Botswana hatalmas természetvédelmi területein. Tippi a civilizációtól távol nőtt fel, kicsi korától mindenféle állatok vették körül, ezért egyáltalán nem félt a vadállatoktól. Nagyszerűen szót tudott érteni velük, nem csoda hát, hogy végül Abu, az elefánt lett a legjobb barátja, de játszótársául szegődött többek között Jimbeam, a párduc és Leon, a kaméleon is nem beszélve a kígyókról, gazellákról, zebrákról, és a többiekről.Anti tokio hotel hungary | 2007.10.10. 23:41:08Hát igen ahogy meg mondták "Az ember saját maga legnagyobb ellensége." és önmagát elpusztitja gondoljatok a háborukra a végén nem lesz emberiség és nem lesz több pusztitás amit mi emberek okkozunk.

Barátkozás a krokodilokkal :)
bungle | 2009.10.15. 00:00:49cancer1 küldte:
http://damncoolpics.blogspot.com/2009/10/crocodile-cage-of-death.html

Nem hiába mondják, hogy a macskák bárhol tudnak aludni! :)
bandee1219 | 2007.10.10. 15:57:49Jó helyen, jókor..

Japán barátaink bemutatják, hogy miért imádjuk az autóiparukat. :)
(már aki imádja ;) - bungle)LittleDeejay | 2007.10.05. 04:55:09Ên azert egy Subarut is megneztem volna ebben versenyben... Ha mar a japan autoknâl tartunk...

Tartsd frissen, fiatalosan a feleséged v. barátnőd vákuummal, japán módra. :D
Lilu__cica | 2007.11.03. 14:48:13Durva!

A Lechuguilla barlang
kotta | 2008.03.05. 10:51:46Csúnyán benéztem.
Mammut-barlang: 550 km
Sorry...

Élet a lyukban
bungle | 2011.10.14. 01:42:27www.femina.hu/utazas/3500_ember_el_a_fold_alatt_ime_a_vilag_legfurcsabb_varosa

Resident Evil 3
Ez nem ígérkezik unalmasnak...(ha nincs quicktime playered, itt a youtube előzetes, bár ez rosszabb minőség - bungle).B@bóC@ | 2007.12.17. 15:46:21én már láttam és lesz 4. is:)) Nagyon jóóó:))
A Köztársaság Lázadói '07 Superstars kártyák vidám szórakozást biztosítanak Neked és Barátaidnak! Ismerd meg a Galaktikus Lázadás főszereplő figuráit, és gyűjtsd össze az összes kártyát Te is!Bazsee | 2007.09.22. 01:00:09Hmm, nem is tudom ki lázadozik, forrong itt mostanában...és pont ő nem került bele?!
Fegyver: székely közmondások
Kaszt: kitaszított
Erőpont: -10










Na a lényeg h NE Szzóóóóójááááá Beeeeee! XD ikszdééé
Peace