
Csak egy "átlagos" japán reklám.
Maccoyi | 2010.03.27. 16:13:42folytatás... http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=103489 :D
"A kutyafáját neki, ezek most szórakoznak velem?" :)

Nyilván ez nem jelenti azt, hogy például a nagyvárosi szmog nem káros az egészségre, de azért csak óvatosan a teóriákkal...
Winterborn | 2009.09.29. 08:50:10Nem akar valaki segíteni lefordítani?

Null Stern Hotel - az első nulla csillagos szálloda.
Nusihusi | 2009.07.17. 00:11:41Jobb, mint a hotel Alexandra:)

Ez gáz! ;)
joovan | 2009.07.16. 09:29:42Légnemű NEDŰ :D:D:D:D

Elég komoly tanulmányautó a Bugattitól retro stílusban!
kharasz | 2010.02.09. 21:25:35Szerintem imádná budapest kátyúit és cicaköveit. :))

Hogyan lopjunk ATM-et egyszerűen? Egy ember megmarkolja, fölteszi a platóra és tűnés! :D
joovan | 2009.07.13. 09:29:18vajon elkapták őket?

Egy poszt, amely megmutatja azt, hogy miért is lehetnek veszélyesek a kerékpáros körversenyek hegyi szakaszai.
joovan | 2009.07.13. 09:03:06jó nagy gyökér a srác a videóban :D

Ennyi babot zabálni... :-S
bandee1219 | 2009.07.07. 10:33:16annyi lehetne a golyóknak *_*
Mai ismeretterjesztő rovatunkban bemutatjuk a macskabékát, amely külsőleg teljesen úgy néz ki, mint egy átlagos macska, de a hangja rögtön elárulja őt. Kvak-kvak. :)Patkányka | 2009.07.11. 15:03:19Én láttam valami nagyon hasonlót , csak ott a béka fújt úgy mint a macska.:)









